Skip to main content
Kripto Haberleri

1.000 Doları 100.000 Dolara Çevirebilen En İyi 4 Metaverse Altcoin

Yazan Aralık 31st, 2021Yorum Yazılmamış

Bazı Metaverse kripto para birimleri, erken yatırımcıları çok zengin yaptı ve bir kripto girişimcisi olan Joe Parys, 1.000 ila 100.000 ABD Doları arasında değişebilen en iyi 4 metaverse altcoini paylaştı.

Metaverse nedir?

İlk 4 altcoini kontrol etmeden önce metaversenin ne olduğunu öğrenelim. Metaverse insanlarla bağlantı kurmanın yoludur, gözlüğünüzü veya kulaklığınızı taktığınızı ve anında ev alanınızda olduğunuzu hayal edin, fiziksel evinizin bazı bölümleri sanal olarak yeniden yaratılmıştır. Sadece sanal olarak mümkün olan şeylere sahiptir. Metaverse, 2022 ve sonrasında potansiyel olarak ileriye doğru hareket edecek.

UFO Oyun (UFO)

Bahsedilen ilk metaverse altcoin, UFO Gaming’dir (UFO). UFO Gaming, tamamen merkezi olmayan, galaksiler arası bir sosyal oyun simgesidir. Oyna-kazan Metaverse, Virtual land, NFT, Gaming ve IDO Launchpad.

UFO Oyun t diye bir şey varkaranlık metaverse ve üzerinde birçok farklı oyun var.

Burası, her oyunun kendi yönetici gezegenine sahip olacağı ve sanal arazi müzayedeleri düzenleyecekleri yer. İnsanlar gezegenin kendi parçalarını satın alabilir ve belirli görevleri tamamlayarak oyundan gelir elde edebilir.

Bu arazi parçaları, sanal NFT mağazaları, koleksiyon galerileri, silah mağazaları gibi o gezegen için altyapı oluşturmak için kullanılabilir ve kullanıcılar oyundan NFT’ler alıp satabilir.

Bu proje, tüccarların parasını katlanarak çoğaltabilir ve bu yüzden UFO Gaming, ilk kripto para birimi arazi satış fırsatıdır.

Komşum Alice (ALICE)

bu ikinci arsa satış fırsatı ise Komşum Alice (ALICE) olarak adlandırılmaktadır. Komşum Alice, herkesin sanal adalar satın alıp sahip olabileceği, heyecan verici öğeler toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur.

Bu oyun ve sanat eseri kesinlikle olağanüstü görünüyor ve arazi, Komşum Alice oyunlarında temel bir varlık olacak. Oyuncuların kişiselleştirmeleri ve kendilerini ifade etmeleri için bir tuval olmanın yanı sıra, oyunun çoğunun yer alacağı alan olacak.

Oyunda altı farklı adaya yayılmış yaklaşık yüz bin adet arazi olacak, Snowflake Island, Medieval Plains, Lumbested, Nature’s Rest, Sandy Coast ve Submerged Islands olacak.

Komşum Alice ile gelmek için çok daha fazla fırsat var ve bu yüzden bu projelerden bazılarını takip etmek çok önemli çünkü bu arazi satışlarına erken başlamak potansiyel olarak size gerçekten yardımcı olabilir. tüm bu pazarın önüne geçin.

Wilder World (VAHŞİ)

Joe’nun bahsettiği üçüncü altcoin Wilder World (WILD). Wilder World, yaratıcıların projelerini ve ürünlerini sergilemelerini sağlayan araçlar sağlayan bir platformdur. Ayrıca, sanal gerçeklik dünyasına maruz kalma sağlayan topluluk merkezli bir platform olmaya çalışmaktadır. Keşif için şehirler inşa ederek bunu mümkün kılmayı umuyor.

Kullanıcılar, favori kripto toplulukları ve müttefikleri ile Wiami adlı şehirlerinde inşa edebilir ve geliştirebilir.

Wilder World, gelecekte herkesin isteyebileceği bir sonraki esnek seviye olabilir ve bu yüzden size çok eşsiz bir fırsat sunabilir.

Netvrk (NTVRK)

Son potansiyel kripto Netvrk’tir (NTVRK). Netvrk, blok zinciri üzerine inşa edilmiş, kullanıcıların yarattıklarını yapmalarını ve para kazanmalarını sağlayan sosyal bir sanal dünyadır.

Arazi satışları tamamlandı ama yine de yakın zamanda arazi satın alabilir, bu satışlar tamamlandıktan sonra veya serbest piyasadan satın alabilirsiniz. Ayrıca ağ ile VR dünyasında değerli bir metadır. Kullanıcılar, NTVRK tarafından en iyi emlak noktalarından arazi satın alabilirler.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (%10 işlem ücretlerinde indirim): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587