Skip to main content
Kripto Haberleri

1 Doların altındaki popüler Metaverse koinleri

Yazan Aralık 28th, 2021Yorum Yazılmamış

UFO GAMING (UFO) – 0.00002874$


30 Haziran 2021’de piyasaya sürülen UFO Gaming, galaksiler arası bir sosyal oyun jetonunu içeren tamamen merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ayrıca blok zinciri, kazan-kazan Metaverse, NFT’ler, Oyun ve daha fazlasını içerir.

Buna ek olarak, UFO Gaming, oyuncuların sanal arazi satın alabilecekleri Dark Metaverse adlı sanal bir ortama sahiptir. UFO Gaming Metaverse’deki her oyun, ayrı bir DAO’ya sahip kendi yönetim gezegenine sahip olacak.

Yazma sırasında, UFO Gaming, 24 saatlik 33 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.00002875 dolardan işlem görüyor. UFO’nun piyasa değeri, 25.7 trilyon dolaşım arzıyla 740 milyon dolar.

UFO’yu Uniswap, Gate.io, MEXC, LBank, 0x Protocol, ShibaSwap ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

STARLINK (STARL) – 0,00004207 ABD doları

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen Starlink, uzayda kurulmuş sanal bir blok zinciri tabanlı Metaverse olan STARL Universe’ye sahiptir ve kullanıcıların diğer oyuncuları keşfetmesine, oynamasına, takas etmesine ve sosyalleşmesine olanak tanır.

Starlink’in Metaverse’ini diğerlerinden ayıran şey, gerçekten merkezi olmayan bir Metaverse olmaya odaklanmasıdır. STARL’ın teknik incelemesine göre:

“STARL Metaverse şu anda tek gerçek
merkezi olmayan meta veri deposu projesi ve meta veri deposu kavramını kripto para birimi tabanlı bir ekonomiyle birleştirmeyi amaçlıyor.”

STARL, sanal konserler, kulüpler, medya, eğitim, eğlence ve daha fazlasıyla etkileşimler dahil olmak üzere kullanıcıların Metaverse ile etkileşime girmesi için platformda yerel para birimi olarak kullanılacaktır.

Yazı yazarken, STARL 0,000004222 $’dan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 20 milyon $’dır. Piyasa değeri, dolaşımdaki 9,9 trilyon STARL arzı ile 421 milyon dolar.

STARL’i Uniswap, OKEx, MEXC, LBank, Gate.io ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

RADYO CACA (RACA) – 0,00351 Dolar

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Radio Caca, Maye Musk’ın özel NFT yöneticisidir. RACA, oyna-kazan oyunu Metamon ve Evrensel Metaverse için yerel simgedir. USM metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mülkleri üzerinde mağazalar inşa edebileceği ve çeşitli oyunlar oynayabileceği veya oluşturabileceği bir 3B gezegen dünyasıdır.

Metamon, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş blok zinciri tabanlı bir oyundur. Oyuncuların NFT’ler olan sevimli yaratıklar olan Metamonları kontrol etmelerini ve toplamalarını sağlar. Kullanıcılar Metamonları takas edebilir, onlarla çiftleşebilir ve onları savaşa gönderebilir. Popüler bir oyna-kazan oyununa göz atmak istiyorsanız, Metamon’u şiddetle tavsiye ederim.

Yazma sırasında RACA, 24 saatlik 138 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0,003646 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri, 181,85 milyar dolaşım arzı ile 663 milyon dolar.

RACA’yı Uniswap, Gate.io, Poloniex, OKEx, PancakeSwap ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

VERASITY (VRA) – 0.03954$

Haziran 2021’de piyasaya sürülen Verasity, kendisini “Espor ve video eğlencesi için bir protokol ve ürün katmanı platformu” olarak tanımlıyor. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen VRA’nın misyonu, yayıncılar ve reklamverenler için katılımı ve geliri artırmaktır.

VRA’nın özelliklerinden biri, içeriği botların değil gerçek insanların görüntülemesini sağlayan görüş kanıtı protokolüdür. Verasity ayrıca, ürün katmanının bir parçası olarak tescilli bir Adstack, bir video oynatıcı ve VRA ödülleri içerir.

VRA’nın ana ürünlerinden biri olan Verasity TV, kullanıcıların yalnızca içerik izlemek için jeton kazanmalarına olanak tanır.

Yazma sırasında, VRA son 24 saatte %5’in üzerinde bir artışla 0.04173 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi 77 milyon dolar ve piyasa değeri 172 milyon dolar.

VRA’yı KuCoin, Gate.io, Uniswap, Bittrex ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok büyük borsadan satın alabilirsiniz. ABD’deyseniz, KuCoin veya Uniswap’ı öneririz.

DEAPCOIN (DEP) – 0,04391 USD

İlk olarak Ağustos 2019’da basılan DEAPcoin’in tam adı The Digital Entertainment Asset Pte’dir. Ltd, DEP ekosisteminin arkasında yer alan Singapur merkezli bir şirkettir.

DEAPcoin, bir cüzdan panosu, bir NFT pazarı ve çeşitli oyna-kazan blok zinciri oyunları için bir platform olan PlayMining’e sahiptir.

Play Mining, Lucky Farmer, JobTribes ve PlayMining Puzzle gibi bazı önemli oyunlarla birlikte bir dizi blok zinciri tabanlı oyna-kazan oyunu içerir.

Yazma sırasında DEP, 24 saatlik 13 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.04349 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 3,48 milyar DEP dolaşım arzı ile 151 milyon dolar.

DEP’yi Bittrex, OKEx, Uniswap, PancakeSwap ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

ATARI TOKEN (ATRI) – $0.0577

Ekim 2020’de piyasaya sürülen Atari Token, etkileşimli eğlence endüstrisi için referans token olmayı hedefleyen merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

ATRI belirteçlerinin yardımıyla Atari, geliştiricilerin ve yayıncıların akıllı sözleşmeleri ve NFT’leri oyunlarına entegre etmeleri için yeni seçenekler sağlamaya çalışıyor.

Şu anda proje, kullanıcıların belirteci, Atari akıllı cüzdanını ve Atari merkezi olmayan borsasını satın almalarını sağlayan Atari Portalı’na sahiptir. Kullanıcılar MetaMask cüzdanlarıyla Atari’ye bağlanabilir ve ekosistemi keşfedebilir.

Yazma sırasında, Atari Token, 24 saatlik 2.2 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.056 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri, dolaşımdaki bir arz ile 50 milyon dolar

886,9 milyon ATRI.

ATRI’yi Uniswap, PancakeSwap, SpiritSwap, ProBitGlobal, ApeSwap ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

BLOKTOPIA (BLOK) – 0.05842 $

Ekim 2021’de piyasaya sürülen Bloktopia, toplam Bitcoin arzının onuruna 21 katlı bir gökdelenin yer aldığı sanal bir metaverse dünyasıdır.

Kullanıcılar, her biri farklı deneyimler sunan çeşitli gökdelen seviyelerini keşfedebilir. Oyuncular emlak sahipliği, reklam geliri, oyna-kazan oyunları ve çok daha fazlası yoluyla gelir elde edecekler.

Yazma sırasında, Bloktopia 0.05949 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 36 milyon dolar. BLOK’un dolaşımdaki arzı 8,34 milyar dolar ve piyasa değeri 496 milyon dolar.