Skip to main content
Kripto Haberleri

#10 Kozmik Convos ile Sailor Mars ustalığı. rüyalar

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

10. Kozmik Toplantıya hoş geldiniz. herkese bir diliyorum Yeni Yılın Kutlu Olsun. Geçen yıl NFT’ler için çılgınca geçti. JPEG’lerin büyük markalara dönüştüğünü, Facebook’un Meta’ya dönüştüğünü ve Nike ve Adidas gibi büyük markaların girdiğini gördük. Geçen yılın NFT’ler için şimdiye kadarki en iyi yıl olduğunu söylemek güvenli, ancak bu yıl daha da iyi olacak.

Uzun zamandır kripto ile uğraşmama rağmen, İlk NFT’mi daha 6 ay önce satın aldım! O zamandan beri olanları düşünmek çılgınca. Alan katlanarak büyüyor gibi görünüyor ve bir yıl içinde nerede olacağımızı tahmin etmek imkansız. Sevdiğim şey bu, her zaman beklenmedik şeyler olur. Kendimden bahsetmişken, 2022 için büyük planlarım var! Şu anda çok fazla bir şey söyleyemesem de, önümüzdeki haftalarda daha fazlasını paylaşacağım, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin!

Yıla bomba gibi başlamak istedim! Bu haftanın sanatçısı rüya gibi figürler yaratır ve asıl amacı, gerçeklik algısını ve insan olarak ne olduğumuzu kırmak. Şahsen ben sınırları zorlayan ve kabul edilebilir bulduğumuz şeylerle ilgili görüşlerimizi şekillendiren sanatçıları seviyorum. Bu hafta tam olarak böyle bir sanatçım var, hadi dünyasına dalalım rüyalar!

Kral: Dreamz, bana sanatçının adından biraz daha bahset. Nasıl buldun?

rüyalar: Sanatçı olmadan önce müzik yapımcısıydım ve çoğu zaman rüya gibi bir müzik tasvir etmeye çalışırdım, geleceğin bas ve lo fi müziğini yapardım. Müzik endüstrisindeki rekabeti fark ettikten sonra, bir gün Müziği tamamen bıraktım ve sanatla uğraşmaya başladım.. Sanatın kişisel olarak benim için çok daha karlı olacağını hemen fark ettim. İlk başladığımda albüm kapakları ve logo tasarımları yapmaya başladım ve yavaş yavaş müzik ve sanatın iç içe olduğunu fark etmeye başladım.

rüyalar

Kral: Bir sanatçının yanı sıra, insan olarak kimsiniz? Bize biraz genel olarak kendinizden bahsedin!

rüyalar: Beni bir insan olarak tanımlamanın en iyi yolu fütürist fikirli biri. Gerçekliğin ne olduğu ve insanların onu nasıl algıladığı algısını kırmak istiyorum. Şahsen günümüz toplumundaki insanların çok yakın görüşlü olduğunu düşünüyorum.

rüyalar

Kral: Sanat yapmaya nasıl başladınız ve yıllar içinde nasıl gelişti?

rüyalar: Sanat yapmaya başlamamın asıl nedeni, efektlerle uğraşırken biraz sanat yapmak isteyen müzik arkadaşlarımdan biriydi. Bu yüzden ona havalı olduğunu düşündüğüm bir şey yapmaya karar verdim ve yaptığım şeyi şaşırtıcı bir şekilde gerçekten beğendi! Bir sanatçı olarak bir yıldan daha kısa bir süredir 3D sanatla ilgileniyorum. Şaşırtıcı olan şu ki 3D sanat hayatımı ele geçirdi bir süre için. Büyülendim, duyguları daha derin bir düzeyde ifade edebileceğim bir şey olduğunu düşündüm. Hızla öğrenebildiğim kadar çok şey öğrendim. Yardım isteyen ve bana akıl hocalığı yapmalarını sağlayan çevremdeki sanatçılara ulaştım. GHØST GIRL kişisel olarak bir bakıma en sevdiğim akıl hocalarımdan biriydi. Hatta bir noktada onunla Sushi’ye 200 dolardan fazla harcamıştım.

rüyalar

Kral: Birçok farklı kaynaktan ilham alıyor gibisiniz. Sizin için özel ilham kaynakları nelerdir?

rüyalar: NFT alanında bana ilham veren başlıca insan kaynaklarımdan bazıları; Ghost Girl, fvck render, Lane, Tech Keys, Jonathan Puac, Klaw Machine ve Bloo Woods. Tüm bu sanatçılar, bugün yarattığım şeyi yaratmam için bana ilham verdi!

Kral: Her gün sanatınız üzerinde ne kadar süre çalışıyorsunuz ve bu süreç tam olarak nasıl işliyor?

rüyalar: Normalde günde sadece 2-5 saatimi sanata harcıyorum. Çoğu zaman Kalan enerjimi sosyal medyaya koyuyorum ve bunu büyütüyorum. Şahsen bir sanatçı olarak sosyal medya pazarlamasında harika olmanız gerektiğine inanıyorum. Günümüz çağında başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biridir.

rüyalar

Kral: Sanatınızla iletmek istediğiniz belirli bir havanız var mı?

rüyalar: Var olmayan ama gerçekçi olan rüya gibi figürleri canlandırmak istiyorum. Bir sanatçı olarak asıl amacım, gerçeklik algısını ve insan olarak ne olduğumuzu kırmak.

Kral: NTF oluşturmaya nasıl başladınız ve şimdiye kadarki yolculuğunuz nasıl?

rüyalar: Ben şahsen, geleceğin çok yeraltında yetenekli bir bas sanatçısı olan Yezzi adındaki bu müzisyen için sanat yaptıktan sonra başladım. Bana sanatımın NFT’ye dönüştürülebileceğini söyledi ve o andan itibaren her gün çok fazla şey öğrenerek bu alana daha derine daldım.

rüyalar

Kral: NFT alanında ulaşmak istediğiniz belirli hedefleriniz var mı?

rüyalar: Bir sanatçı olarak hedeflerimden biri, mümkün olan en gerçekçi insanları yaratabilmek ve onları milyonlarca insanın kullanması için oyun motorlarına uygulayabilmek. ben de yapabilmek istiyorum insanlara sanatımı sorgulat ve insanların her bir parçanın neyi temsil ettiği konusunda daha derin bir anlayışa sahip olmalarını sağlayın. Ayrıca seks dünyasını modernize etmek ve seksten çok sanat yapmak istiyorum. Bu alanda ulaşmak istediğim bir hedef, arka arkaya 100 + NFT’den satılmak. Şu anda sürekli olarak arka arkaya 14 NFT sattım!

Kral: NFT dünyasında ve genel olarak en çok hangi sanatçıları arıyorsun?

rüyalar: Ghost Girl, fvck render, Lane, Tech Keys, Jonathan Puac, Klaw Machine ve Bloo Woods.

rüyalar

Kral: Sanatına bakılırsa, olası gelecekleri çok fazla düşünüyorsun. Sizce önümüzdeki 10 yıl içinde dünya nasıl görünecek? Sizce NFT’lerin dünyada nasıl bir yeri olacak?dünya mı

rüyalar: Şahsen dünyanın çok daha dijital görüneceğini düşünüyorum, göz alıcı reklamlarla her yerde daha fazla ekran ve bu dünyada daha fazla 3D sanat. Ayrıca dünyanın bir şekilde yavaş yavaş bir sonraki cyberpunk 2027 video oyununa dönüştüğünü düşünüyorum. Şahsen, dünyanın büyük olasılıkla gözlerimde ütopya ve distopyanın bir karışımı olacağına inanıyorum.

Kral: Son olarak, insanlar siz ve sanatınız hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilir?

rüyalar: Kontrol edebilirler Tezos veya temel.

rüyalar

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.