Skip to main content
Kripto Haberleri

2 Metaverse belirteçleri 2022’de kırmızı olacak

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Meta veri deposu, kripto etrafında çok sayıda olumlu vızıltı yarattı. Birçok analist bunu kripto büyümesi için bir sonraki büyük katalizör olarak görüyor. Ayrıca, çoğu piyasa değerinde 1 milyar doları aşan metaverse ile ilgili token fiyatlarında bir artış görüyoruz. Meta veri deposu belirteçlerinin çok büyük vaatler sunmasının nedeni budur:

  • Metaverse, geniş ticari uygulamalarla yepyeni bir dijital ekosistem yaratacak ve kripto bunun merkezinde olacak.

  • Meta veriye şimdiden yatırımcılardan ve büyük kurumlardan çok fazla ilgi var.

  • Metaverse ile ilgili belirteçler hala radarın altında ve yakın vadede değeri patlayabilir.

İnsanlar meta veri deposu belirteçleri hakkında konuştuğunda, Sandbox (KUM) ve Merkezi olmayan (MANA) çoğu zaman aklıma gelir. Ancak aşağıdaki bu ikisinden de bahsetmeye değer.

Gala (GALA)

Çok fazla kapsama almasa da, Gala (GALA) aslında dünyanın en hızlı büyüyen metaverse madeni paralarından biri olmuştur. Yıldan bugüne, token %28.000’den fazla kâr elde etti ve Decentraland (MANA) ve The Sandbox’tan (SAND) bile daha yüksek bir sıralama elde etti.

Veri Kaynağı: Tradingview.com

Gala (GALA), yaratıcılar arasında yaratıcılığı ortaya çıkarmak ve blok zinciri oyunlarına erişimi büyük bir müşteri tabanına teşvik etmek için blok zincirinden yararlanmak isteyen bir oyun platformudur. Yazma sırasında, yerel tokeni GALA, 3,1 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0,452 dolara satıyordu.

Enjin Parası (ENJ)

Enjin Parası (ENJ) aynı zamanda bir dizi birbirine bağlı blok zinciri oyunu sağlamak için tasarlanmış umut verici bir blok zinciri ekosistemidir. Madeni para, bugüne kadarki kârda yaklaşık %2000 geri döndü ve bu ivmeyi 2022’ye kadar sürdürmeye hazır görünüyor.

Raporlama sırasında, yerel tokeni ENJ, gün içi işlemlerde yaklaşık %5 artışla 2.87 dolardan satış yapıyordu. Oyun jetonunun 2,4 milyar dolarlık bir piyasa değeri vardı.