Skip to main content
Kripto Haberleri

20 Eylül 2022 Kripto Piyasasında Öne Çıkanlar

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

20 Eylül 2022 Kripto Piyasasında Öne Çıkanlar

Kripto Piyasasında Günün Öne Çıkan Haberleri

Voyager’dan Alameda Bitcoin Kredileri Her Bitcoin Dökümüyle Eşleşiyor

Dün yolcu tahliye talebiyle iflas mahkemesine başvurdu. 200 milyon dolar borç itibaren Alameda Araştırma. Ancak belgede, her Bitcoin dampinginin Alameda’nın Bitcoin kredileriyle çakıştığı keşfedildi. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Sam Bankman-Fried: Bir Dolandırıcı Birleşik Krallık’ta FTX’i Taklit Ediyor

Birleşik Krallık’ın mali otoritesi, müşterilere FTX Bitcoin değişimi hakkında bir uyarı yayınladıktan kısa bir süre sonra, Sam Bankman-Kızarmış, platformun CEO’su ve yaratıcısı, bunun yerine onları bir dolandırıcı hakkında uyarmak için Twitter’a döndü. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

SEC, ABD Yargı Alanındaki Tüm Ethereum İşlemlerini Açıkladı

Bir sivil şikayette, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) buna inanıyor hükümet tüm Ethereum işlemleri üzerinde yargı yetkisine sahiptir. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Hackerlar CoinDCX Twitter Hesabını Kontrol Ediyor ve Yanlış XRP Reklamları Yayınlıyor

Hackerlar, Hindistan merkezli kripto para borsasının resmi Twitter hesabının kontrolünü ele geçirdi. CoinDCXhesabın takipçilerini aldatmak amacıyla sahte XRP promosyonları ve kimlik avı bağlantılarını yaymak için kullanıyor. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Wintermute, En Son DeFi Hack’inde 160 Milyon Dolar Kaybetti

Evgeny Gaevoykurucusu ve CEO’su Kış Dilsizşirketin tehlikeye atıldığını belirtti. 160 milyon dolar. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

harold

CoinCu Haberleri