Skip to main content
Kripto Haberleri

2017 BITCOINmining Yılı Oldu. Bunu 2018’de Yapmak Karlı mı,Madenciliğe Değer mi?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

2017 BITCOIN madenciliği yılı oldu. Bunu 2018’de yapmak karlı mı, madenciliğe değer mi?
Crypto Mining LTD esnek tarife planları sunan kanıtlanmış bir hizmettir.
Bulut madenciliği, kar elde ederken (kendi güçlü ekipmanında madencilikten daha az olmasına rağmen) nispeten düşük maliyetlerle kripto para birimi üretimine “girmenizi” sağlar.
Böylece, 2018 için bulut çözümlerine daha yakından bakmanızı ve eski, ancak düşük değerli altcoinlerin görünümünü izlemenizi, yakın gelecek için en karlı olanı çıkarmak için bilgi işlem gücü ve yatırım dağıtmanızı veya büyüme potansiyeline sahip olmanızı önerebilirsiniz. Kripto para piyasası hala zayıf bir şekilde öngörülebilir olduğundan, uzun vadede ne olacağını tahmin etmek zordur.
Bitcoin – şimdi karlı madencilik mi? Daha önce de söylendiği gibi, 2017’nin sonunda bitcoin madenciliğinin karmaşıklığı önemli ölçüde arttı. Benzer şekilde, madenciliğin karlılığı değişti: örneğin, 20 Şubat 2017’de, 14 tehraysh (S9 için teorik maksimum) oranına sahip şartlı bir ASIC madencisinin kazancı günde yaklaşık 7.99 USD ise, şimdi günlük getiri yaklaşık 12 USD olacaktır.
Bu büyümenin sadece oranın büyümesi nedeniyle mümkün hale geldiğini dikkate almak önemlidir. BTC yaklaşık 1000 USD değerinde olsaydı ve gelirler önemli ölçüde daha düşük olurdu.
Karmaşıklığın artmaya devam edeceği ve bitcoin üretiminin yeterli kapasiteye sahip büyük çiftliklerin hakkı haline geleceğini varsayabiliriz. Tek başına madencilik şu anda karlı olmaktan çıkar, rekabetçi bir çiftlik oluşturmak için büyük masraflara ihtiyacınız vardır.
Kripto Madencilik LTD
Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık vatandaşları arasında en popüler hizmetlerden biri. Şirketin sunucuları İrlanda’da bulunur ve bu da istikrarlı çalışma ve düşük ekipman arızası riskini garanti eder. Artılar için, dünyanın her yerinden müşterileri kullanmanın rahatlığı için sitenin içinde on beş dil taşımak gerekir, bir sitenin uygun arayüzü – başlangıç kullanıcısına sitedeki işin inceliklerini anlamak zor olmayacaktır. Ayrıca danışmanlar için 7/24 çevrimiçi destek vardır.
Müşterinin 7 sabit tarife planı vardır. Kullanıcılara müşteri başına 3125000 Gh / s’ye kadar farklı kapasite türlerine sahip sunucular kiralamaları sunulmaktadır. Bu planların maliyeti 10 ila 500.000 $ arasında değişmektedir. Bu şirkette bir kapasite kiralamanın ne kadar karlı olduğunu anlamak için, sitenin ana sayfasındaki hesap makinesini kullanabilirsiniz.
Şirketin bugünkü ekipmanı:
SHA256 algoritması için 16 nm’de Solar çiplere, 20 nm’de Neptün’e, makinelere – Spondoolies-Tech SP50, Bitmain Antminer S9, AntMiner S7, AntMiner S5, Antminer S3, AntMiner R4, C3SS5 (Akıllı Isı), Avalon 6, Spondoolies-Tech SP35’e dayanan donanım.
SCRYPT algoritması için MINER TITAN.
X11 algoritması için iBeLink DM384M.
Yeni ürünler:
Yenilik, en son modellerin 28 nm yongasına ve enerji tasarrufunda lider olan 16 nm yonga BitFury’ye dayanan bilgi işlem cihazlarıdır.
Şirketin web sitesine gitmek için şu https://crypto-mining.ltd
Müşteri Desteği 7/24