Skip to main content
Kripto Haberleri

2021’in en büyük kripto sonuçları nelerdi? Uzmanlar Cevap, Bölüm 1

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış


Hatu, yatırımcılar için riskleri azaltırken aynı zamanda girişimler için büyüme teknolojileri ve finansman çerçeveleri oluşturan DAO Maker’ın kurucu ortağı ve stratejiden sorumlu başkanıdır.

“ Blockchain kadar dinamik bir alan için, sektörün yıl içinde gelişmesinin arkasındaki nedenleri belirlemek zordur. Bununla birlikte, akıllı sözleşmelerin kabul edilmesinin sektörün büyümesini ve geleneksel kurulumdaki ilgisini güçlendirdiğini hissediyorum. Tedarik zincirlerini optimize etmekten etraflarında kurumsal bir yapı oluşturmaya kadar her yerde akıllı sözleşmeler yardımcı oluyor.

DAO’lar, firmaların ve derneklerin yeni bir demokratikleşme dalgası olarak ortaya çıkmıştır. Mülkiyeti ilgili herkese devrederek ve merkezi otoriteyi azaltarak, DAO’lar ve toplum yönetimi kalmak için buradadır. 2021’de, birden fazla protokolün DAO’lara dönüştürünü ve gerçek merkeziyetsizlik yolundaki yolculuklarına başladığını görebiliyorduk.

Ayrıca, insan kaynakları akını kesinlikle blockchain alanının evrimleşme şeklinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ve bu sadece sektöre katılan yetenek miktarını değil, aynı zamanda teknolojiyi günlük aktivitelerinde kabul eden ve benimseyen nüfusu da yansıtmaktadır. Daha fazla insanın teknolojiye dahil olmasıyla sektör olgunlaşır.

Blockchain endüstrisi 2021’de kuantum sıçraması yaptı ve juggernaut’un 2022’de yavaşlaması için hiçbir neden göremiyorum.”