Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’de ilk büyük kazanan, %21 katma değer: şimdi POWR satın alın

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

POWR, sürdürülebilir bir gelecek için dağıtılmış ve merkezi olmayan enerji pazarları için yazılım oluşturan bir teknoloji şirketi olan Powerledger’ın simgesidir. Son 24 saatte %21 artışla bu yılın ilk büyük kazançlarından biri. Şimdi POWR’ı nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz çünkü bu kılavuzu tam size göre yazdık.

Şimdi POWR satın almak için en iyi yerler

POWR çok yeni bir varlık olduğu için henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan değişim) kullanarak POWR satın alabilirsiniz, bu da birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. Şu anda POWR satın almak için şu adımları izleyin:

1. ETH’yi aşağıdaki gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncudan satın alın eToro ›

öneririz eToro çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir takas ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.

2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve madeni paralarınızı oraya göndermeniz gerekecek.

3. Cüzdanınızı Uniswap DEX’e bağlayın

Uniswap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık ETH’nizi POWR ile değiştirebilirsiniz.

Artık bağlı olduğunuza göre, POWR dahil 100’lerce jetonla takas edebileceksiniz.

POWR nedir?

Powerledger, enerji, esneklik hizmetleri ve çevresel emtiaların takibini ve ticaretini sağlayan blok zinciri tabanlı bir platform geliştirdi. Amacı, gücün demokratikleşmesini sağlarken tüketicilere enerjilerinde bir seçenek sunan tamamen modernize edilmiş, pazar odaklı bir şebeke için platform sağlamaktır.

Powerledger’ın dünya çapında temsilcileriyle birlikte 11 ülkede 30’dan fazla müşterisi vardır. Powerledger iki blok zinciri katmanında çalışır ve iki jeton kullanır: POWR ve Sparkz. Platformun kendisi, genel Ethereum blok zincirini ve EcoChain™ olarak bilinen özel bir konsorsiyum blok zincirini kullanır.

POWR belirteci, yenilenebilir enerji operatörleri, mikro şebekeler, %100 yenilenebilir enerji taahhüdü veren şirketler ve mülk geliştiricileri gibi işletmeler için Powerledger’ın platformuna erişmek için gerekli bir lisans görevi gören bir ERC-20 belirtecidir. POWR, Ethereum Smart Bond borsası aracılığıyla alınıp satılmaktadır.

Bugün POWR satın almalı mıyım?

Powerledger tokenine yatırım yapmaya karar vermeden önce derinlemesine pazar araştırması yapmanızı ve fiyat tahminlerini okumanızı öneririz. Göründüğü kadar umut verici, kazançlarını hayal edebileceğinizden daha hızlı tersine çevirebilir.

POWR fiyat tahmini

Digital Coin Price, mümkün olan en düşük fiyatın, mevcut fiyatının üç katından fazla olan 2,81 $ olacağını tahmin ediyor. Gelecekteki en yüksek POWR fiyatı onların görüşüne göre 3.15$ olacak. POWR’ın karlı bir yatırım olacağına inanıyorlar. Bir yıl içinde, 1 POWR’nin yaklaşık 1 $ değerinde olacağını tahmin ediyorlar.

Sosyal medyada POWR