Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’de İzlenecek En İyi 5 NFT Metaverse projesi

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Metaverse’ler sosyalleşebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz, çalışabileceğiniz, sanat galerilerini ziyaret edebileceğiniz ve konserlere katılabileceğiniz sanal dünyalardır – gerçek dünyada yapabileceğiniz pek çok şey. Meta veri deposunun nasıl gelişeceği hakkında birçok fikir var, ancak bir tür kripto para birimi muhtemelen tercih edilen ödeme olacaktır. Çeşitli sanal evrenlerde arazi ve mal satın almak için kripto kullanan insanları zaten görüyoruz.

Peki, izleme listenizde hangi metaverse belirteçleri olmalıdır?

Ördek Arazisi bir meta veri deposu blok zincirinde çalışan çok platformlu (PC, Android, IOS ve VR) çok oyunculu çevrimiçi oyun ve her Duckie, değiştirilemez bir jeton veya NFT. Milyonlarca insan katılabilir NFT dünyası ve ustalıkla ödül jetonları kazanın oyun ve ekosisteme katkı. Duckie Land, her ördek memesinin, ördek emojisinin, ördek karakterinin sevgisinden ilham almıştır. ve ördekler hakkında her şey. Duckie ülkesinde oyuncular toplayabilir, savaşabilir, çiftlik yapabilir, zanaat yapabilir ve ördek efendisi olabilir

Ördek Arazisi oyunculara oyun içi varlıkların sahipliğini verir ve oyunu aktif olarak oynayarak değerlerini artırmalarına olanak tanır. Oyuncular oyun içi ekonomiye katılarak ödüller alacak ve diğer oyuncular ve ekosistem için daha fazla değer yaratacaktır. Bu dijital varlıkların ödülleri, blok zincirinde belirtilmiş kripto para birimleri ve oyun içi kaynaklardır ve bu, özellikle Covid-19 salgını sırasında birçok insan için yeni bir gelir akışı haline gelebilir.

İDO Tarihi olacak 18 Ocak 2022 üzerinde BinStarter İnternet sitesi.
Beyaz liste yarışması kazananları katılabilecek Ördek Arazisi GİTMİŞ.

İlk tur: Tahtada en yüksek puana sahip 15 kişi, garantili halka açık satışta yer. Başvuru sahipleri arasından rastgele 85 kişi seçilecektir. Talimatları takip edin ve puan kazanın. Ne kadar çok puan kazanırsanız, garantili bir tahsisat kazanma şansınız o kadar artar. Ördek Arazisi GİTMİŞ.

Meta Başlatma, Asva Labs tarafından desteklenen, ilk çok zincirli meta veri deposu fırlatma paneli ve hızlandırıcı. Sanal dünyayı ve oyun ekonomilerini beslemek için stratejik kaynak yaratma ve büyüme çerçeveleri sunar. Asvaverse ekosistemi ayrıca şunları içerir: MetaFi DeFi kullanım senaryoları, sanal bir pazar yeri ve oynayarak kazanılan lonca entegrasyonları. MetaFi uygulamaları paketi, sanal sahiplik varlıklarının üretkenliğini en üst düzeye çıkarır.

Olarak MetaLaunch gelişmekte olan projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. meta veri deposu Asva Ventures, geniş bir endüstri uzmanları ve yatırımcı ağından yararlanarak büyüme çerçeveleri ile misyonu güçlendirecek. Asva Ventures, aynı zamanda güç sağlayan şirket olan Asva Labs’ın VC koludur. MetaLaunch.

MetaLaunch NFTb ve Starter’da gerçekleşen IDO’nun yanı sıra – büyük etkinlik için seçtiğiniz platform için hazırlanın!

  • İDO Tarihleri: 30 Aralık 2021 (01:00 UTC)
  • KYC Başlangıç: 24 Aralık 2021 (10:00 UTC)
  • KYC Bitiş: 28 Aralık 2021 (20:00 UTC)

neden Decom Holdings Pte’nin yatırım yaptığı ilk şirkettir. Merkezi Singapur’da bulunan Decom Holdings Pte, blockchain çözümleri danışmanlığı ve DeFi projelerimüşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Her zaman ileri görüşlü bir şirket olan Whydah, herkesin ve her şeyin çevrimdışı oldukları gibi çevrimiçi olarak bağlı olduğu açık bir meta evren için çalışıyor. Bu doğrultuda şirket, Hashkey, Eternity Ventures, Bitscale, Youbi ve Morningstar Ventures gibi şirketlerin desteğiyle 2021’de 25 milyon dolar topladı.

neden ayrıca blockchain oyun projelerine yatırım yapmak için fon toplayan bir yan kuruluş olan Iron Sail aracılığıyla da çalışıyor. 2022’de Whydah’ın açık alanda daha fazla proje başlatması planlanıyor meta veri deposu ve geçmiş performansı dikkate alınacak bir şeyse, bir başarı olacaktır.

ışığında meta evren trend, giderek daha fazla kuruluş bu alana katılacak. Kendilerini popülaritesini artıran öncü ekiplerden biri olarak konumlandırıyorlar. Metaverse.

Basit ifadeyle, KardiaZincir geliştiricilerin Çapraz Zincir uygulamaları oluşturmasına olanak tanır. KardiaZincir yüksek uzmanlık gerektirmeden kolayca ve optimum şekilde. Birleşik altyapı, geliştiricilerin birlikte çalışabilirliğini sağlar ve en basit dağıtılan çözümler, çözümlerin aynı anda birden çok platformda çalışmasını mümkün kılabilir. Ek olarak, KardiaZincir Ayrıca geliştiricilerin maliyetleri optimize etmek, tıkanıklığı azaltmak ve diğer zincirlerdeki birden fazla akıllı sözleşmeyle güvenli ve kolay bir şekilde iletişim kurmak için birden fazla Blok Zincirinde çalışabilen akıllı sözleşmeleri kolayca oluşturmasına olanak tanıyan birleşik bir ekosistem oluşturma hedefine sahiptir.

KardiaZincir ayrıca Galaxias hard fork’unu da piyasaya sürecek 29 Aralık 2021. Bu yeni güncelleme ile, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik olacak. Web3 uyumluluk – kitlesel olarak benimsenmesini kolaylaştırmak. Söylemeye gerek yok, KardiaZincir oradaki en ilginç projelerden biri ve kesinlikle 2022’de izlenmesi gereken bir proje.

Dünya Çapında Varlık Değişimi (WAX) için piyasadaki en iyi platformlardan biridir. meta evren kripto projeleri Tüm blok zinciri, kripto oyunları düşünülerek inşa edilmiştir ve son derece iyi entegre olur. dApp’ler ve GameFi projeleri. BALMUMU en aktif olanlardan birine sahiptir NFT pazar yerleri Çoğu WAX tabanlı oyunun kullandığı lider pazar yeri olan Atomic Hub adlı kriptoda.

WAX blok zinciri dünyanın en popülerlerinden birine sahip kripto oyunları şu anda – Alien Worlds. Son 30 günde 1,4 milyondan fazla kullanıcısı olan Alien Worlds, piyasadaki en popüler ikinci dApp’tir ve onu PancakeSwap takip eder.

hakkında harika bir özellik BALMUMU kullanıcıların bahis oynayabilecekleri BALMUMU İşlem ücretlerini ödemek yerine işlemleri tamamlamak için CPU ve RAM gücü almak için belirteçler. Yazma sırasında, BALMUMU 24 saatlik işlem hacmi 33 milyon $ ile 0,45 $’dan işlem görüyor. Sadece piyasa değeri ile 853 milyon dolar, WAX şu anda oldukça değeri düşük bir proje. WAX’ı Binance, KuCoin, Bithumb, Huobi Global, Bittrex, Crypto.com ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Tüm göstergelere göre 2022, blockchain için heyecan verici bir yıl olmaya hazırlanıyor. Bunun nedenlerinden biri, meta veri deposubuhar almaya başlayan ve çok fazla kullanılmayan potansiyele sahip olan. Bu, hızla büyüyen oyun ve NFT alanı.

Projeyle ilgili herhangi bir sorunuz, yorumunuz, öneriniz veya fikriniz varsa, lütfen e-posta ile gönderin. [email protected].

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiş olup, yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Elise

Coincu Ventures