Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’de Kripto Alanında Günde 100 Dolar Nasıl Kazanılır?

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Her gün büyük karlar elde edebilen birçok tüccar var ama aynı zamanda kazanan için başarısız olan ve parasını kaybeden bazı insanlar da var. Nasıl kazanan olunur? Kişisel YouTube kanalıyla tanınan bir influencer olan Brian Jung, 2022’de kripto alanında günde nasıl 100 dolar kazanılacağını açıkladı.

Günde 100 dolar nasıl kazanılır?

Kripto alanında para kazanmanın tonlarca yolu var ama Brian çoğunlukla yüzde getirisini görmekten bahsediyor. Getiri oranını hesaplarken dönem başından sonuna kadar yüzde değişimini belirliyorsunuz ve piyasadaki hangi altcoin’in en potansiyelli olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca, Coinbase’de kazanmayı öğrenme programı, verim çiftçiliği, strateji ile stake etme, bireysel varlıklara yatırım yapma gibi birçok farklı şekilde katılabilirsiniz. DeFi ürünlerine katılmak, bir airdrop’a dahil olmak, diğer protokollere borç verirken faiz kazanmak da bir tüccar olarak para kazanmanıza yardımcı olabilir.

En önemli şey portföyünüzü çeşitlendirmektir. Tüm yumurtalarınızı bir sepete koymayın.

Yatırım yapmak için en iyi zaman

Yatırım yapmak için en iyi zaman BUGÜN. Bir altcoinin verilerine bakın, ilham alın ve ne zaman gelirse gelsin bir şans verin.

değer yeteneği

Herkes en iyi portföyüne sahip olmak için zaman ayırır, özellikle de fazla sermayeniz olmadığında. İyi bir tüccar sabırlı olmalı ve şansı beklemelidir. Piyasa yükseldiğinde, trende girme zamanı.

Çeşitlendirilmiş kalmak aynı zamanda bir tüccarın sahip olması gereken bir beceridir. Piyasada neler olup bittiği hakkında bilgilendirilmelidirler.

Para kazanmanın anahtarı

Para kazanmanın en büyük anahtarı, piyasanın aşırı açgözlü olduğunu görünce satmak ve herkes aşırı korku içindeyken satın almaktır. Bu nedenle bir tüccar piyasa, trend ve diğer tüccarların duyguları hakkında bilgilendirilmelidir.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (%10 işlem ücretlerinde indirim): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla oku:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin