Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’de Maksimum Kâr Getirebilecek En İyi 5 DeFi Platformu

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Gördüğümüz en büyük değişimlerden biri, sadece birkaç yıl önce teorik olarak mümkün olan DeFi’nin inanılmaz yükselişi. 2022’de maksimum kar elde edebilecek ilk 5 DeFi platformuna göz atalım.

Aave (AAVE)

İlk bahseden Aave’dir (AAVE). Aave, mevduat ve borçlanma varlıklarından faiz kazanmak için açık kaynaklı ve gözetimsiz bir likidite protokolüdür.

Aave, TVL’de 11 milyar doları aşan bir numaralı çok zincirli DeFi protokolüdür. Aave, kullanıcıların yaklaşık 30 kripto varlık aralığında ödünç almalarına ve bu varlıklara erişmelerine olanak tanıyan DeFi protokollerinin öncüsüdür.

Cihaz alanı, geliştiricilerin flash kredileri için tasarlanmıştır, bu da kullanıcıların sıfır teminat gerektirmeden ödünç almalarına olanak tanır. Bu altcoini uzayın mutlak devi yapan şey budur.

PancakeSwap (KEK)

Sıradaki, Binance Akıllı Zinciri PancakeSwap’ta (CAKE) sunulan bir dizi kabarık ve lezzetli cihaz. PancakeSwap, oyundaki en lezzetli otomatik piyasa yapıcıdır (AMM) ve 5 milyardan fazla TVL ile.

Şurup havuzları, hisse senedi getirisi çiftlikleri için Pancake takasları ve IFO’lar gibi harika özelliklere sahiptir ve ayrıca piyangolar, tahmin piyasaları ve NFT gibi şeylerle likiditeyi teşvik eder.

PancakeSwap, kullanımı en kolay olanlardan biri ile uzaydaki en eksiksiz DeFi projesidir, bu yüzden yakın gelecekte maksimum kar elde edebilecek ikinci platformdur.

Raydyum (RAY)

Bahsedilecek bir sonraki altcoin ise Raydium (RAY). Raydium, Serum DEX için Solana üzerine kurulu bir AMM ve likidite sağlayıcısı. Raydium, en iyi fiyat takaslarını elde etmek için Solana ile etkileşime giren en iyi görünen bölme protokolüdür.

RAY, token lansman etkinliklerine erişimin yanı sıra cömert stake seçenekleri de dahil olmak üzere sahiplerine bir dizi avantaj sunar.

tüccar Joe

Bazı jetonları değiştirmeniz gerekiyorsa veya satın almak için bir seçenek istiyorsanız, Avalanche ekosisteminde merkezi olmayan ticaret için tek duraklı mağazayı ziyaret edin, Trader Joe.

Trader Joe, sadece takas ve ticaret için bir DEX değildir. Ayrıca stake etme, verim çiftçiliği, borç verme ve topluluk yönetimi gibi bir dizi cihaz özelliği sunar. Kullanıcıların tek bir tıklama ile jetonları LP jetonlarına dönüştürmelerini sağlayan ZAP adında harika bir özelliği var.

Kullanıcılar, başka bir sınıftan daha fazla jeton ödünç almak için jetonlarını teminat olarak yatırabilir.

Trader Joe, son birkaç ayda inanılmaz bir yükseliş gördü ve Avalanche hızla, yalnızca maksimum kâr elde etmeye hazır görünen en üst katman 1 blok zincirlerinden biri haline geldi.

Okyanus Protokolü (OCEAN)

Son olarak, bahsetmeye değer bir platform Okyanus Protokolü’dür (OCEAN). Ocean, kullanıcıların verilerini ERC 20 veri jetonları aracılığıyla paraya çevirerek gerçek değerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olur.

Üçüncü tarafların verinin kendisi olmadan kullanması için bir veri kümesini etkili bir şekilde bir ERC 20 standardına sararlar. Bu, yayıncıların verilerden özel ve güvenli bir şekilde para kazanabileceği anlamına gelir. Kullanıcılar Ocean pazarında veri setleri alıp satabilir.

Alıcılar, akıllı sözleşmelerle güvence altına alınmış şifreli bir referans satın alabilir, işlemler tamamlandığında kilidini açabilir ve bir IDO oluşturmak için bir veri seti yayınlayabilir.

Benzersiz ERZ 20 yayıncısı, fiyatı belirleyebilir veya Ocean’ın dengesi veya güçlendirilmiş AMM’sini kullanarak otomatik olarak keşfedilmesine izin verebilir. Bu nedenle, kullanıcılar kendi pazar yerlerini stake ederek, satarak, kurarak kazanabilirler.

Ocean ciddi dalgalar yaratmaya hazır, bu yüzden listede bahsedilecek son platform.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (%10 işlem ücretlerinde indirim): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla oku:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin