Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’de Patlama Potansiyeli Olan En Düşük Değerli 3 Altcoin

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Ekosistem genelinde birçok proje var. Bir kripto uzmanı olan Jason, 2022’de patlama potansiyeline sahip en düşük değerli 3 altcoin’i piyasaya sürttür.

Bağlantı İletişim Kuralı (ANC)

Listedeki ilk altcoin Anchor Protocol (ANC) olarak adlandırılır. Anchor, token kullanıcılarına uzun vadeli fiyat istikrarı, satın alma gücünün korunması ve günlük piyasa oynaklığına karşı koruma sağlarken enflasyona karşı koruma sağlamayı amaçlamaktadır.

Çapa Terra ‘da (LUNA) çalışıyor. Terra, TVL tarafından ikinci sırada yer aldı. Ve Anchor, LUNA dApp’te en yüksek TVL’ye sahip bir numaralı projedir.

Anchor Protocol hisse senedinde işlem yapmak için en iyi kripto para borsaları şu anda OKEx, KuCoin, Gate.io, ZT ve MEXC’dir.

ANC Grafik Coinmarketcap

ANC Grafik | Kaynak: Coinmarketcap

ANC 3.49 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri basın saatinde 659 milyon doların üzerinde. Ancak kilitlenen toplam değer yukarı ve yukarı itiyor, bu da uygulamalarında zincire kilitlenmiş muazzam bir değere sahip oldukları anlamına geliyor. Bu yüzden Anchor bu listede ilk sırada yer alıyor.

Marine (MNDE)

Bahsedilen ikinci altcoin Marinade ‘dir (MNDE). MNDE, Marinade’nin yönetim göstergesidir. Marinade, SOL’u kazıklı SOL’un tokenize edilmiş versiyonu olan mSOL’ye dönüştürerek Solana’yı likiditeye kilitlenmeden kazığa basmanıza yardımcı olur.

Bu şekilde hem SOL’yi eleyerek ağın güvenliğini sağlayabilir hem de mSOL’nizi Solana DeFi ekosisteminde en üst düzey birim olarak kullanabilirsiniz. Likidite sağlamak, borç verme protokollerine para yatırmak ve hatta NFT’leri satın almak.

Bu staking ödülleri 6.5% üzerinde ama yap bunu yapmak için SOL’unuzu kilitlemek zorunda değilsiniz. Kullanıcılar, ödülleri birleştirmek ve Solana blockchain DeFi katılmak.

MNDE Grafik | Kaynak: Coingecko

MNDE Grafik | Kaynak: Coingecko

MNDE şu anda 0.22 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri yaklaşık 13.5 milyon dolar. TVL’de dört numarada yer alan Solana blockchain’indeki ikinci projede Marinade, 2022’de patlama potansiyeline sahip.

Provenance Blockchain

Listedeki son altcoin çok özeldir, çünkü bu jetonu her yere götüremezsiniz. Daha önce hiç. borsalarda mevcut ve birinin halka açık satışından veya ön satışından geçmesi gerekecek. Providence Blockchain’i. Bu yeni bir blockchain piyasaya saılıyor.

Provenance Blockchain Foundation bugün, birden fazla finansal varlık ve pazarda bir defter, kayıt defteri ve değişim sağlayarak finansal hizmet endüstrisi ihtiyaçlarını desteklemek için tasarlanan ve geliştirilen yeni bir halka açık, açık kaynaklı, izinsiz, merkezi olmayan, proof-of-stake blockchain’i piyasaya sürdü.

Provenance Blockchain’in arkasındaki şirket figure.com. figürü, özel şirketlerin yönetim ve ticaret özkaynaklarını yükseltmeleri için ilk çözümü açıkladı. Blockchain’e katılmak isteyen özel şirketler bu figure.com kullanacaklar.

Bu gayrimenkul projeleri için büyük olacak ve bu projeye 2022’de daha fazla kullanım kılıfı ve pompalamak için büyük bir potansiyel veren bu Provenance Blockchain’i kullanarak birçok şey burada başlatılacak.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (İndirim % 10 işlem ücretleri): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla bilgi:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin