Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’de satın alınabilecek en iyi yeni ve gelecek kripto projeleri

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

2021’de kripto pazarından öğrendiğimiz bir şey varsa, meselelere erken başlamaktır. Blok zincirindeki projeler tipik olarak patlayıcı bir büyüme yaşadı ve erken yatırım yapanlar en büyük ödülü alma eğilimindedir. Hâlâ bazı riskler olsa da, yeni ve gelecek kripto projelerini satın almanın mantıklı olmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Fiyat hala düşükken içeri girin ve kripto patlarsa gelecekte yukarı doğru ivmeyi sürdürün.

  • Fiyat başlangıçta hala düşük olduğundan, genel aşağı yönlü risk, halihazırda zirveye ulaşan varlıklara kıyasla nispeten düşüktür.

  • Çoğu yeni kripto projesinin gelecekte önemli gelişimsel kilometre taşlarına ulaşması muhtemel, bu da fiyatı artıran bir şey.

Şimdi, yatırım yapmaya başlamak için yeni ve gelecek kripto projeleri arıyorsanız, burada dikkatinize değer iki seçeneğimiz var:

Nabız Tahmin Piyasaları (PULSE)

Nabız Tahmin Piyasaları (PULSE) NEAR ekosistemi üzerine inşa edilmiş yenilikçi bir DApp’tir. Uygulama, yaygın tahmin piyasası sorunlarını çözmek ve kullanıcılar için erişilebilir ve verimli platformlar sağlamak için Flux Oracle’ın gücünü kullanmak üzere tasarlanmıştır. Proje, yerel yönetim belirteci olan PULSE’nin idari kararları etkilemek için kullanıldığı Pulse DAO’yu kullanan tüccarlar tarafından yürütülür.

Veri Kaynağı: Tradingview.com

NEAR’daki temel projelerden biri olan Pulse, henüz çok yeni ve gelecekteki büyüme için mükemmel bir potansiyel sunuyor. Raporlama sırasında, 24 saat içinde yaklaşık %25 artışla 0.1589$’dan işlem görüyordu.

Bit Otel (BTH)

Bit Otel (BTH) sosyal blockchain oyunu kazanmak için yaklaşan bir oyundur. Proje, yüksek potansiyelli oyun metaverse bölümünde yer alıyor ve Axie Infinity gibi diğer popüler blockchain oyunlarına rakip olmayı vaat ediyor. Yerel token BTH, oyun içi ana para birimidir ve yönetim için de kullanılabilir. Yazının yazıldığı sırada BTH 0.1808 dolardan işlem görüyordu.