Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’nin En Etkili Fintech’lerinin Yarısı Kripto Şirketleri

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Utility Bidder tarafından 20 Eylül’de yayınlanan bir rapora göre, 2022’de en etkili on fintech kuruluşundan beşi kripto şirketleri olacak. Bu çalışma, değerleme, finansman, sosyal takip ve internet görünürlüğü dahil olmak üzere genel bir fintech endeksi puanını hesaplamak için çeşitli parametreler kullandı.
2022'nin En Etkili Fintech'lerinin Yarısı Kripto Şirketleri

Genel bir fintech puanı ile 8.61OpenSea, dünyanın en büyük takas edilemeyen token (NFT) pazarılistedeki blok zinciri ve kripto para birimi kuruluşları arasında yalnızca kişisel finans sağlayıcısının ardından ikinci ve en yüksek puanı aldı çan.

Diğer ilk 10 kripto ve blok zinciri girişimi, kripto para birimi değişimi FTX’i içerir. zincir analizi, ateş bloklarıve Daireyedinci ila onuncu derecelendirilir.

2022'nin En Etkili Fintech'lerinin Yarısı Kripto Şirketleri
Kaynak: Yardımcı Program Teklif Sahibi

Araştırma, Forbes’un 2022 Fintech listesindeki 50 fintech işletmesini dört faktöre göre inceledi: toplanan toplam para, bilinen en son değer, Twitter takipçi sayısı 10 Ağustos 2022ve buna göre dünya çapında yıllık aramalar Google Ads Anahtar Kelime Planlayıcı arasında Temmuz 2021 ve Haziran 2022.

Her firmaya, her kategori için 10 üzerinden normalleştirilmiş bir puan verildi ve nihai sıralama, dört değerin hepsinin ortalamasına dayanıyordu.

Fintech endüstrisindeki en önemli firmaların yarısı 2022 Ayı piyasasından büyük ölçüde etkilenen ve birçok iflas ve düzenleyici kaygıdan etkilenen kripto para birimi ve blok zinciri sektöründen geliyor ve bulgularını daha da dikkate değer kılıyor.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

harold

CoinCu Haberleri