Skip to main content
Kripto Haberleri

2022’nin Sonuna Kadar Bitcoin 220 Bin Dolara Çıkacak

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

The Keizer Report ve Orange Pill Podcast’in sunucusu Max Keizer, Bitcoin fiyat hedefini revize etti. 2021 tahmini başarısız olmasına rağmen, aynı 220 bin dolarlık tahminini 2022’nin sonuna kadar uzattı. Varlığın fiyatını olumlu etkilediğini savunarak iddiasını haklı çıkarmak için Bitcoin’in rekor hash oranını kullanıyor.

4 Trilyon Dolarlık Varlık?

keizer teklif edildi Pazar günü Express ile yaptığı görüşmede gözden geçirilmiş tahmini. 220.000 dolarlık fiyat hedefini 2022’ye “zorladığını” ve Bitcoin’in tüm temellerinin “daha yüksek sesle çığlık attığını” söyledi.

“Geçen yıl Çin madencilik yasağı geçici bir hıçkırıktı” diye devam etti. “Bitcoin devriminin genişleyeceği ve fiat paranın yok olmasına neden olacağı El Salvador’a gidiyorum.”

Bitcoin (BTC) Bugünkü Petrol Düşüşünden Sonra Çok Uçucu Görünmüyor: Max Keizer
Max Keiser. Kaynak: U Bugün

Bu yılın başlarında, çok sayıda madencilik Bitcoin’in hash gücü Çin’den tedarik edildi. Ülke Mayıs ayında varlığı yasakladığında, Bitcoin fiyatının yanı sıra hash oranı da çöktü. Ancak, ağın gücü tamamen kurtarıldı beklenenden daha hızlı ve düzenli olarak yeni zirvelere dokunmaya devam ediyor.

Bu, Keizer’ın Bitcoin’in uzun vadeli değerini artırdığını iddia ettiği “temel” metriklerden biridir. Son zamanlarda “Hash oranı fiyattan önce geliyor” dedi. cıvıldamak, tüm zamanların en yüksek hash oranının tüm zamanların en yüksek fiyatlarına yol açtığını iddia ediyor.

Tez devletler hash oranı arttıkça madencilerin yeni Bitcoin’i “maden” etme maliyeti de artıyor. Bu nedenle, bu madenciler fiyatları korumak ve piyasa tabanını yükseltmek için madeni paralarını daha yüksek fiyatlarla satmalıdır.

Yaygın olarak kabul edilen bir teori olmasına rağmen, hepsi onunla aynı fikirde değil. Blockware için bir zincir analisti olan Will Clemente, Bitcoin’in azalan enflasyonu göz önüne alındığında, hash oranının fiyat üzerinde çok anlamlı bir etkisi olduğuna inanmıyor.

Bitcoin, Keiser’in fiyat hedefine ulaşacak olsaydı, bu, varlığı 4 trilyon doların üzerine çıkarırdı. Bu, yakın zamanda 3 trilyon dolarlık kritere ulaşan Apple da dahil olmak üzere dünyadaki herhangi bir şirketten daha büyük.

En Büyük Bitcoin Maxi

Max Keizer, Bitcoin’in geleceği konusunda açıkça iyimser tanımlama Twitter’da “Bitcoin Maximalist” olarak. Diğerleri gibi maksimalistBitcoin’i, sonunda tüm diğerlerini şeytanlaştıracak olan gelecekteki dünya rezerv para birimi olarak görüyor.

Kişisel varlıkları hakkında çok az şey biliniyor, ancak Keizer, insanlara Bitcoin’i 50 $ gibi düşük bir fiyattan satın almalarını söyledi.

“Ben sadece bir gemiyim,” dedi şaka yollu fiyat tahminiyle ilgili. “Satoshi benim aracılığımla konuşuyor. Söylediklerini sorgulamıyorum.”

En son makalelerimizle güncel kalın