Skip to main content
Kripto Haberleri

24 saat içinde %10 kazanç sağlayan RavenCoin satın alın: işte burada

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

RavenCoin geçtiğimiz haftalarda etkileyici kazançlar kaydetti. Piyasa değerine göre 83. en büyük kripto para, 24 saatlik 482 milyon dolarlık işlem hacmiyle bugün 0.13 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %9.82 değer kazandı. Fiyatı dün 4. yıl dönümü vesilesiyle yükseldi. RavenCoin’in nereden satın alınacağı da dahil olmak üzere RavenCoin hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Şimdi RavenCoin satın almak için en iyi yerler

artı500

Plus500, Forex, Emtialar, Endeksler, Hisse Senetleri, Opsiyonlar ve Kripto Para Birimleri dahil olmak üzere +2.000 finansal enstrüman üzerinde Kaldıraçlı alım satım sağlayan lider bir Fark Sözleşmeleri (CFD’ler) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

Bugün Plus500 ile RVN satın alın

sermaye

CAPEX.com, ticaretin geleceğini şekillendirmedeki güçlü varlığıyla dünya çapında tanınan ödüllü bir fintech markasıdır. Şirket, pazarları daha erişilebilir hale getirmeye ve insanların çevrimiçi ticaret yapma şeklini dönüştürmeye odaklanıyor.

Bugün CAPEX ile RVN satın alın

RavenCoin nedir?

Ravencoin, belirli bir işlevi verimli bir şekilde ele almak için tasarlanmış, kullanım durumuna özel bir blok zinciri uygulamayı amaçlayan dijital bir eşler arası (P2P) ağdır: varlıkların bir taraftan diğerine aktarılması. Bitcoin kodunun bir çatalı üzerine inşa edilen Ravencoin, 31 Ekim 2017’de duyuruldu ve 3 Ocak 2018’de, adil bir lansman olarak adlandırılan şeyle madencilik için ikili dosyaları yayınladı: madencilik öncesi, ICO veya ana düğüm yok. Adını Game of Thrones adlı TV dizisine atıfla almıştır.

Bugün RavenCoin almalı mıyım?

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce fiyat tahminlerini okumak için zaman ayırın çünkü çok değişken ve tahmin edilemez olabilirler. Onlara da aşırı güvenmeyin; bunlar en iyi şekilde kapsamlı pazar analiziyle desteklenir.

RavenCoin fiyat tahmini

Cüzdan Yatırımcısı uzun vadeli bir artış öngörüyor – 5 yılda 0,46 dolara. 5 yıllık bir yatırım, yaklaşık %253 gelir sağlayacaktır. Şimdi 100 dolarlık bir yatırım 2027’de 353 dolara ulaşabilir.

RavenCoin sosyal medyada