Skip to main content
Kripto Haberleri

3AC’den Su Zhu, Yeni Bir Ticaret Şirketi Kurmayı Düşünüyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Su Zhu, bir röportajda FTX’in çöküşünün sektörü yedi veya sekiz yıl veya daha fazla geriye götürebileceğini paylaştı. Ayrıca yeni bir ticari varlık kurma fikrini ortaya attığını söyledi.
su zhu

Three Arrows Capital’in kurucu ortağına göre, bir dizi ciddi kripto krizi sektörü neredeyse on yıl geriye götürebilir. Altta yatan sorun ise çözülmedi ve belki daha da uzun.

“Bazı endüstri uzmanları, FTX çöküşünün piyasayı beş yıl geriye çekeceğini düşünüyor. Bence bu sayı çok daha büyük olacak – 7-8 yıl olacak – temel sorunlar çözülmeden kalırsa daha da uzun olacak.”

3AC kurucu ortağı da söyledi yeni bir ticari varlık yaratma fikrini ortaya atıyorbelki de tüm hava koşullarına uygun bir fon hem kripto para birimlerine hem de geleneksel varlıklara yatırım yapar.

Geçtiğimiz 2 hafta boyunca, Three Arrows Capital’in iki kurucusu Su Zhu ve Kyle Davies aniden Sosyal medyada yeniden ortaya çıktı uzun bir süre saklandıktan sonra fonları temerrüde düştüğünde.

FTX ve Alameda’nın likidite sorunları yaşaması ve Kasım ortasında sadece 7 gün içinde çökmesi nedeniyle Su Zhu ve Kyle Davies yeni açıklamalarda bulundu. FTX-Alameda modelindeki kusurları 2019’dan beri bildiğini iddia eden ancak halen Sam Bankman-Fried şirketleriyle çalışan.

3ac

Ayrıca, iki kurucu, FTX’in Alameda’ya işlem bilgilerini gönderdiğinde “kötü oynadıkları” ve fonun 3AC’yi boğmak için ters ticaret emirleri oluşturduğu yeni bir hikaye kullandı.

verdiği habere göre bugün FTX itibaren PRNewswire, Amerika Birleşik Devletleri İflas Mahkemesi Delaware Bölgesi için (“Delaware Federal Mahkemesiile ilgili “Birinci Gün” önergelerinin tamamına ara ve kesin onay vermiştir. FTX BorçlularıBölüm 11 tarafından yapılan bir duyuruya göre, 11 Kasım 2022’de açılan dilekçeler FTX Ticaret Ltd.dba FTX.com) ve yaklaşık 101 ek bağlı şirket.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

Coincu Haberler