Skip to main content
Kripto Haberleri

AAVE’deki CRV Teminatlarının Çoğu Tasfiye Edildi, Yalnızca 2,64 Milyon CRV Borçları

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Geçen hafta oluşturulan büyük bir CRV kredisi, çoğunlukla AAVE’deki tasfiye süreciyle temizlendi. Ancak pozisyon tam olarak sigortalı değil ve 2,64 milyon CRV (cari değer olarak yaklaşık 1,6 milyon $) kaldı. Bu, protokoldeki kredi miktarının <%0,1'ini temsil eder.
AAVE

En son AAVE duyurusuna göre, 22 Kasım’da protokolün CRV havuzunda tasfiye döngüsü sorunu oluştu. Tasfiye başarılı oldu (tasarlandığı gibi). Ancak, pozisyonun boyutu anlaşmada bir miktar fazla borç bıraktı.

Geçen hafta biriken büyük CRV kredilerinin çoğu, anlaşma tasfiye süreciyle tasfiye edildi. Ancak bu pozisyon tam sigortalı değil, 2,64 milyon CRV’de (yaklaşık 1,6 milyon $). Bu temsil eder ödünç alınan protokolün %0,1’inden az.

Güvenlik modülleri, ekosistem rezervleri ve DAO kitaplıkları dahil olmak üzere, topluluğun bu tür olaylara yanıt olarak dağıtabileceği Aave ekosistemini oluşturmak için çeşitli mekanizmalar kullanılmıştır.

Önümüzdeki birkaç gün içinde topluluk ve katkıda bulunanlar etkinlikle ilgili tartışmalara başlayacak. Topluluk katılımcısı @monetsupply ayrıca yönetişim forumunda piyasanın uzun vadeli varlık riskine bakma hakkında bir tartışma başlattı.

22 Kasım akşamı erken saatlerde dev bir balina Aave V2’den 63,6 milyon $ ipotek aldı, 92 milyon CRV ödünç aldı ve CRV’yi açığa satmaya çalışmak için bir borsaya aktardı. Aave V2’de Curve’ü kısa devre yapan dev balinaların kredileri tasfiye edilmeye başlandı.

CRV

son 24 saat içinde CRV %22,87 arttı ve şu anda 0,642 $’dan işlem görüyor.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

Coincu Haberler