Skip to main content
Kripto Haberleri

ABD Cryptocurrency Bank Silvergate, Blockfi’de 20 Milyon Dolardan Az Kazandı

Yazan Kasım 29th, 2022Yorum Yazılmamış

Blockfi, FTX çökmesinden kaynaklanan bulaşma nedeniyle iflas ilan ettikten sonra, Blockfi ile bağları olan Silvergate kripto bankası, bu platformda 20 milyon dolardan az mevduat iddiasıyla kullanıcılara güvence verdi.
gümüş kapı

Önceki makalede güncellendiği üzere, çöken kripto borsası FTX ile yakın bağları olan kripto borç verme platformu, 28 Kasım’da BlockFi, ABD mahkemesinin 11. Bölümü uyarınca iflas ilan etti.

Kısa bir süre sonra, ABD kripto bankası gümüş kapı olduğunu öne sürerek bir güncelleme konusunda kullanıcılara güvence vermek için harekete geçti. BlockFi Inc ile mevduat ilişkisi, toplam mevduatta 20 milyon doların altında sınırlandı 28 Kasım 2022 itibarıyla tüm dijital varlık müşterilerinden.

Silvergate yaptığı açıklamada, BlockFi’nin şirketin Bitcoin ile teminatlandırılmış SEN kaldıraçlı kredilerinin sorumlusu olmadığını söyledi. Şimdiye kadar beklendiği gibi çalıştı sıfır kayıp ve zorunlu tasfiye yok. Silvergate, BlockFi’ye yatırım yapmadı.

Blok fi

Kullanıcıların, pazarda yanlış ve yanıltıcı bilgileri önlemek için doğru bilgiler için doğrudan web sitelerinde oturum açmaları önerilir.

Dünkü haberlere göre BlockFi, 100.000’den fazla alacaklı, 1 milyar dolar ile 10 milyar dolar arasında varlık ve yükümlülüklerle resmi olarak iflas başvurusunda bulundu.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

Coincu Haberleri