Skip to main content
Kripto Haberleri

Abu Dabi’deki Kraken Ofisi Artık Kapalı, 8 Görevi Etkiliyor

Yazan Şubat 2nd, 2023Yorum Yazılmamış

Anahtar noktaları:

  • Kripto borsası Kraken, Abu Dabi’deki ofisini kapatıyor ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal para birimine desteğini askıya alıyor.
  • Borsanın MENA personelinin sekiz çalışanı serbest bırakılırken, bölgedeki değişikliği yönetmek için genel müdür Benjamin Ampen tutuldu.
Kripto borsası Kraken, dünya çapındaki personelinin yaklaşık üçte birini işten çıkarmayı gerektiren yeniden yapılanmanın bir parçası olarak, yerel bir lisans aldıktan sonra bir yıldan kısa bir süre sonra Abu Dabi genel merkezini kapattı.
Abu Dabi'deki Kraken Ofisi Artık Kapalı, 8 Görevi Etkiliyor

Kraken sözcüsü söyledi Bloomberg onun büyük bir kısmı Orta Doğu ve Kuzey Afrika odaklı personelin işten çıkarılması yaklaşık sekiz görevi etkiledi. Kraken kripto para lisansı aldı Abu Dabi Küresel Pazarı Nisan ayında, ancak pazar için bir kayıt artık bu isimde işleyen bir organizasyonu listelemiyor.

Raporlara göre borsa, askıya almanın bir sonucu olarak yerel dirhem para birimindeki işlemleri desteklemeyi durdurdu. Bölgedeki mevcut kullanıcılar, platforma erişmek için diğer itibari para birimlerini kullanmaya devam edebilir.

Kraken, MENA bölgesinde bir dizi personel bulundurmayı planlıyor. Kaynak, Kraken’in bölge genel müdürünün transfere yardım ettikten sonra, Bünyamin Ampenmuhtemelen şirketle yollarını ayıracak.

resim 183

Kasım ayında birden fazla işten çıkarılacağını belirttikten sonra 1.000 çalışan Kripto kışında hayatta kalmak için borsanın Orta Doğu’da bir hamle yaptığı bildirildi. Kraken’in kurucu ortağına göre işten çıkarmalar Jesse Powell, hızla geliştiğinde borsayı 2021 öncesi boyutuna geri döndürecek. Powell, Eylül ayında CEO olarak istifa ederken yönetim kurulunda görev yapmaya devam edeceğini açıklamıştı.

Geçen yıl kripto para piyasalarındaki oynaklık, sektör genelinde bir işten çıkarma dalgasına yol açtı. Kraken, Coinbase Global, Crypto.comve Gemini önemli maliyet azaltıcı girişimler duyuruyor. 2023’te şimdiye kadar dijital token fiyatları bir miktar zemin kazanmış olsa da, hacimler hala düşük ve bu da döviz gelirine zarar veriyor. itibariyle 31 Ocak, Kraken ayrıca ayrıldı Japonyaborsanın o zamandan beri önemli Asya ekonomisinden ikinci çıkışını işaret ediyor. Nisan 2018.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmektedir ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Harold

Coincu Haberler