Skip to main content
Kripto Haberleri

Akıllı telefonunuza kripto getirmek: şimdi Celo satın alın

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Celo, bir eToro listesi de dahil olmak üzere başarılı bir dizi etkinlikten sonra değer kazanıyor. Bugün canlı Celo fiyatı 4,74$ ve 24 saatlik işlem hacmi 41 milyon$. Celo son 24 saatte %2,46 arttı. İşte Celo hakkında bilmeniz gereken her şey: nedir, satın almaya değer mi ve 2021’in sonundan önce Celo satın almak için en iyi yerler.

Şimdi Celo satın almak için en iyi yerler

Binance

Binance, 2017 yılında kurulduğundan bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri.

Binance ile bugün CELO satın alın

celo nedir?

Celo, akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir blok zinciri ekosistemidir. Celo, telefon numaralarını açık anahtarlar olarak kullanarak, bankacılık erişimi olmayanlar da dahil olmak üzere dünyanın milyarlarca akıllı telefon sahibini kripto para birimiyle işlem yapmaya teşvik etmeyi umuyor. Ağ ayrıca, merkezi olmayan finansın (DeFi) bir parçası olarak akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasına da izin verir. Ana ağı Nisan 2020’de başlatıldı. Celo, aslen MIT, Stanford, Google, Visa, Dünya Bankası, Harvard Üniversitesi ve diğer önde gelen kuruluşlardan kişilerden oluşan bir ekip tarafından kuruldu.

Özel Celo Vakfı, ana ağ ile birlikte başlatılan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur, Celo Refah için İttifak ise şirketin “görevle uyumlu organizasyonların ekosistemi” olarak tanımladığı şeydir.

Celo’yu bugün almalı mıyım?

Tüm fiyat tahminlerini bir piyasa uzmanının/analistinin önerisi olarak alın. Tamamen doğru bir tahmin yapmak imkansız. Tüm yatırım tavsiyelerini bir parça tuzla alın.

Celo fiyat tahmini

Fiyat Tahmini, 2022’de Celo’nun fiyatının en az 6,38 ABD Doları olacağını tahmin ediyor. 2022 boyunca ortalama fiyat 6,62 ABD Doları ile maksimum 8 ABD Dolarına kadar çıkabilir. 2023’te Celo’nun fiyatı minimum 9,48 ABD Dolarına ulaşacaktır. 1 Celo’nun fiyatının 2024’te tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14$’a ulaşması bekleniyor.

Sosyal medyada Celo