Skip to main content
NFT Haberleri

Algorand (ALGO), Polkadot (DOT) İyimserlik Gösterir; Orbean Protokolü (ORBN) Altın Yolda İlerliyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Kripto dünyası, 2022’nin başından bu yana birçok iniş ve çıkışa tanık oldu. Birçok kripto para birimi zemin kaybederken, bazı yeni projeler gelecek vaat eden bir şekilde pazara girdi. Örneğin, Orbeon Protokolü (ORBN)yeni bir kripto projesi, piyasaya girdikten kısa bir süre sonra boğaların gözdesi oldu. Orbeon Protokolü (ORBN), kitle fonlaması ve risk sermayesi endüstrisinin gerçek dünyadaki sorunlarını benzersiz bir iş planıyla çözmek için geliştirilmiştir. Bu arada, Algorand (ALGO) ve Polkadot (DOT) da son birkaç hafta içinde bir miktar büyüme kaydetti.

>>ORBEON JETONLARINI BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ<<

Algorand (ALGO) Sürdürülebilir Büyümeyi Gösterir

Algorand (ALGO), geçen hafta yaklaşık %10’luk bir büyüme oranına tanık oldu. Algorand (ALGO) fiyatındaki bu artışın arkasındaki temel sebep, kripto piyasasının genel olarak canlanmasıdır. Algorand (ALGO), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,28 $’ın yaklaşık %89 altında, 0,34 $’dan işlem görüyor. Algorand (ALGO), daha hızlı işlem yapabilen bir platform olmayı öncelikli amaç edinmiştir. Algorand (ALGO), fikir birliği algoritması olarak Proof-of-Stake (PoS) kullanır.

Algorad (ALGO), daha fazla yatırımcı çekmek ve platformdaki ticaret hacmini artırmak için Falcon adlı yeni bir güncellemeyle de karşımıza çıktı. Bu güncelleme, Algorand’ın (ALGO) kullanılabilirliğini ve sürdürülebilirliğini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Polkadot (DOT) Pazar Ortamını Uygun Buluyor

Uzun süredir devam eden kriptoların piyasa oynaklığına dayanmak için mücadele ettiği bir zamanda, Orbeon Protokolü (ORBN) parlayan bir yıldız olarak ortaya çıkmıştır. Yatırımcılar heyecanlı ve hevesli Orbeon Protokolü (ORBN) benzersiz iş planı ve umut verici büyüme beklentileri nedeniyle. bu Orbeon Protokolü (ORBN) fon toplamak isteyen işletmelerin hisselerine karşı NFT’ler basan ve NFT’yi fraksiyonlara ayıran, blockchain destekli bir yatırım platformudur. Kullanıcılar bu fraksiyonları, bu gelişmekte olan web3 start-up’larına yatırım olarak 1 $’dan başlayan fiyatlarla satın alabilirler. Platform, yeni başlayanların öz sermayeye dayalı NFT’ler sunarak fon toplamasını sağlar.

Orbeon Protokolü (ORBN) şirketlerin hizmet olarak NFT’leri (NFTaas) kullanarak daha hızlı ve düşük maliyetlerle fon toplamasını sağlar.

bu Orbeon Protokolü (ORBN) sadece şirketlere değil yatırımcılara da fayda sağlar. Orbeon Protokolüne (ORBN) göre, bireysel yatırımcıların sadece büyük yatırım yapması gerekmez; küçük yatırımlar da yapabilirler. Orbeon Protokolü ayrıca yatırımcıları finansal dolandırıcılıklardan korur. Bir “Doldur ya da Öldür” mekanizması kullanan Orbeon Protokolü (ORBN), projeler gerekli miktarı artıramadığında yatırımcıların paralarını kaybetmemelerini sağlar. Ayrıca güvenlik mekanizması akıllı sözleşmeye entegre edilmiştir ve hile yapılamaz.

ORBN belirteçleri Orbeon Protokolünü besler. ORBN belirteci, yönetim için de kullanılabilir. ORBN sahipleri, önemli kararlarda oy kullanma hakkına sahiptir. Orbeon Protokolü. Orbeon Protokolü, bir Metaverse de dahil olmak üzere geniş bir ekosistem için planlara sahiptir. Büyük kullanılabilirliği ve platformun gerçek dünya sorunlarını çözme yeteneği göz önüne alındığında, ORBN belirteçlerini satın almak için talep güçlü. ORBN jetonlarının başlangıç ​​fiyatı 0,004 dolardır. Dünya çapındaki kripto yatırımcıları, Orbeon Protokolünün (ORBN) %6000 artarak 0,24 $ fiyat etiketini getireceğinden emin. satış öncesi evre.

Orbeon Protokolü Ön Satışı Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

İnternet sitesi: https://orbeonprotocol.com/

Ön satış: https://presale.orbeonprotocol.com/register

Telgraf: https://t.me/OrbeonProtocol

Posta Algorand (ALGO), Polkadot (DOT) İyimserlik Gösterir; Orbean Protokolü (ORBN) Altın Yolda İlerliyor ilk ortaya çıktı NFT Haberleri Bugün.