Skip to main content
Kripto Haberleri

Altcoinler, Bitcoin fiyatı tekrar 46 bin doların altına düştüğünde bile yükselişe geçiyor

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Kripto para birimindeki ruh hali, Bitcoin fiyatı olarak artan beklentilerden biridir (BTC) 47.000$’ın hemen altında işlem görmeye devam ediyor. Yan fiyat hareketinin analistleri var bir “patlayıcı oynaklık dönemi” uyarısı” hızla yaklaşıyor, ancak çok azı kopuşun yönünü tahmin etmeye istekli oldu.

Bitcoin fiyatı sıkışırken, altcoin piyasası canlandı ve birden fazla token, özellikle DeFi kohortunda kayda değer kazançlar kaydediyor.

24 saatlik en yüksek fiyat değişimine sahip ilk 7 madeni para. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve Ticaret Görünümü Son 24 saatte en çok kazananların Everest (ID), PAC Protokolü (PAC) ve Ravencoin olduğunu gösteriyor.

Everest birlikte çalışabilirliğini genişletiyor

Everest, yerleşik kimlik özelliklerine sahip cihazsız, küresel bir dijital işlem protokolü oluşturarak kamu hizmetlerinin önündeki engelleri kaldırmaya ve ekonomik katılımı artırmaya odaklanan bir blok zinciri şirketidir.

VORTECS™ verileri Cointelegraph Markets Pro son fiyat artışından önce, 30 Aralık’ta ID için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS™ Puanı (gri) ile ID fiyatı karşılaştırması. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ID için VORTECS™ Skoru 30 Aralık’ta yükselmeye başladı ve sonraki üç gün içinde fiyatın %115 oranında artmaya başlamasından yaklaşık 44 saat önce 70’lik yüksek bir puana ulaştı.

ID’nin yükselen fiyatı, Everest projesinin EverChain’i Polygon, Binance Smart Chain, Avalanche ve Solana dahil olmak üzere birden fazla blok zinciri ağına bağlayan köprüler oluşturma sürecinde olduğu için geliyor.

PAC Protokolü, veri depolama hesaplarını kullanıma sunar

18.000’den fazla aktif düğüme sahip yeni nesil bir blok zinciri masternode ağı olan PAC Procotol, token fiyatının son 24 saat içinde %36 arttığını gördü.

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve CoinGecko 31 Aralık’ta 0,002$’a düştükten sonra, 24 saatlik işlem hacmi %50 artarken PAC fiyatı %79 artarak 3 Ocak’ta 0,00359$’a ulaştı.

PAC/USD 1 saatlik grafik. Kaynak: CoinGecko

Proje, yanDNA™ veri depolama hesaplarının beta sürümünü kullanıma sunmaya başladıkça ve erken benimseyenler için 5 gigabaytlık ücretsiz depolama alanı sunduğunda, PAC için inşa edilen ivme geliyor.

İlişkili: Üçüncü en büyük balina, Bitcoin’in doğum gününü 456 BTC alımıyla kutluyor

Ravencoin 4. yıl dönümünü kutluyor

Varlıkların bir taraftan diğerine transferini verimli bir şekilde halletmek için özel olarak tasarlanmış bir blok zinciri ağı olan Ravencoin, fiyatının son 24 saat içinde %34 arttığını gördü.

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 30 Aralık’ta ID için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

VORTECS™ Puanı (yeşil) ile RVN fiyatı karşılaştırması. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, RVN için VORTECS™ Skoru 29 Aralık’ta yükselmeye başladı ve sonraki dört gün içinde fiyatın %45,5 artmasından yaklaşık 15 saat önce 30 Aralık’ta 87’ye yükseldi.

RVN için yükseliş hareketi, projenin resmi lansmanının dört yıllık yıldönümünü kutladığı ve şimdi NFT yeteneklerini genişletirken aynı zamanda “Wall Street için Ravencoin için yeni nesil finansal teknoloji” geliştirmeye yöneldiği sırada geliyor.

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 2.253 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %39.4.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.