Skip to main content
Kripto Haberleri

Altın Külçeleri Biriktirmek İçin Akıllı Bitcoin Stratejileri

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bitcoin’i birkaç yıl önce 2013’te duymuştum ve bugün olduğu gibi güçlü bir kripto para birimi haline geldiğini hiç beklemiyordum. Bu makaleyi yazarken, piyasada altından daha yüksek bir değerde işlem görüyor. Bu benim için birçok olasılığa bir pencere açtı, çünkü bu dijital para birimini ve külçe altınları günlük olarak biriktirmek için zaten piyasadayım.

Tecrübelerimle, bu kripto para birimini kullanmak ve gücünü kullanarak sürekli olarak altın elde etmek için bir zenginlik çarkı oluşturmak için bilgi edindim ve yöntemler geliştirdim.

Aşağıdaki noktalar bitcoin ve külçe altın biriktirmek için kullandığım yöntemlerdir.

  • Külçe altın satan bir şirket bulun
  • Çevrimiçi bitcoin cüzdanı açma
  • Çevrimiçi veya çevrimdışı bitcoin madenciliğine başlayın
  • Bitcoin ile külçe altın satın alın

Yukarıdakiler işlemi gerçekleştirmek için temel adımlardır ve başarılı olması için belirli yöntemler gerektirir. Bence bu, altın biriktirmek ve her ay kapınıza teslim etmek için en iyi bitcoin stratejisidir.

Külçe altın satan bir şirket bulun

İnternette külçe altın satan birçok çevrimiçi şirket var, ancak müşterileri olduktan sonra teşvik programları sunan çok az şey var. Sadece külçe altın satmaktan çok daha fazlasını sunan bir şirket aramanız gerekir. Bu şirketin 1 gram, 2,5 gram ve 5 gram küçük boyutlarda külçe altın satmak gibi kaliteli ürünler sunması gerekiyor. Altının kendisi 24 ayar altın olmalıdır, bu da elde ettiğiniz en yüksek kalitedir. Teşvik programlarının, insanları şirkete yönlendirdiğinizde komisyon kazanmanıza izin vermesi gerekir.

Çevrimiçi bitcoin cüzdanı açma

Kripto para piyasasına başlamaya hazır olduktan sonra bitcoininizi depolayacak bir yere ihtiyacınız olacak. Halka ücretsiz olarak sunulan birçok çevrimiçi bitcoin cüzdanı vardır. Bitcoin depolamak için bir cüzdan ve onu korumak için çevrimdışı bir kasa sunan bir şirket arayın. Çevrimiçi kullanıcıların cüzdanlarına girmeye ve tüm bitcoinlerini çalmaya çalışan birçok bilgisayar korsanı var. Bitcoin’inizi çevrimdışı depolarsanız, asla çevrimiçi bilgisayar korsanlarının kurbanı olmazsınız.

Çevrimiçi veya çevrimdışı bitcoin madenciliğine başlayın

Bitcoin almanın iki ana yolu vardır. Çevrimiçi veya çevrimdışı bitcoin madenciliği yapın. Çevrimiçi bitcoin madenciliği yapmak çevrimdışı yöntemlerden çok daha kolay ve çok daha basittir. Ben şahsen her biri için karlılığı test etmek için her iki yöntemi de kullanıyorum. Çevrimiçi bir bitcoin madencilik çiftliğine katılarak başlamak için harika bir yol olacaktır.

Bu seçenekte de çok dikkatli olmanız gerekir, çünkü bitcoin çiftliğine sahip olduğunu iddia eden binlerce dolandırıcı var, ancak aslında yok. Bu adamlar Saadet zinciri yaratırlar ve sizden sadece mümkün olduğunca çok şey çalarlar. Ayrıca, kişisel olarak kullandığım her gün faaliyet gösteren bitcoin çiftlikleri olan güvenilir ve gerçek şirketler de var.

Ayrıca, evinizde kurduğunuz bilgisayar donanımı olan bir bitcoin madencisi satın alarak çevrimdışı bitcoin madenciliği yapabilirsiniz. Bu donanım daha sonra İnternet’e bağlanır ve bitcoin madenciliğine başlar. Bu bitcoin daha sonra otomatik olarak çevrimiçi bitcoin cüzdanınıza gönderilecektir.

Bitcoin ile külçe altın satın alın

Artık günlük olarak bitcoin geldiğiniz için, seçtiğiniz şirketten külçe altın satın almak için izlenmesi gereken çok özel yollar vardır. Bitcoin cüzdanınızı bir vize kartına bağlamanız gerekir. Bu kart ayrıca seçtiğiniz bitcoin cüzdan şirketinizden size sunulmalıdır. Çevrimiçi cüzdanınızda yeterli bitcoin olduğu herhangi bir zamanda külçe altın satın almak için bu kartı kullanın.

Yukarıdakiler, bu süreci başarıya uydurmak için kullandığım çok temel adımlardır ve yapmaya başladığımdan beri hiç arkama bakmadım.