Skip to main content
Kripto Haberleri

AMAZY: Attığınız Her Adımı Ödüllendiren Uygulama

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Merkezi olmayan finansın (DeFi) büyümesiyle birlikte, kazan-kazan ve kazan-kazan gibi çeşitli nişler ortaya çıktı. Zaman geçtikçe bu nişler genişledi, ancak AMAZY gibi platformlar tüm alanın nasıl yapılandırıldığını değiştirmek için adımlar attı.

AMAZY, kullanıcılara egzersiz yapma ve egzersiz yaparken kazanma yolculuklarında yardımcı olmak için iOS ve Android için bir mobil uygulama başlattı. Ancak, popüler kazan-kazan modeli yerine AMAZY, taşı&kazan yaklaşımını benimsedi. Bu, uygulamanın insanları kripto dünyasına dahil ederken hem zindeliği hem de sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmesine yardımcı olur. Ekip ayrıca, yeni kripto kullanıcılarının genel olarak kripto piyasasının yanı sıra hareket etme ve kazanma hakkında bilgi edinebilecekleri bir yer olan AMAZY Academy’yi de başlattı.

AMAZY’nin, uygulamasını ilk kullanıma sunmasından bu yana büyümesi hızlı olmuştur. Şu anda platforma ilgi o kadar yüksek ki, AMAZY günlük olarak kullanılabilen aktivasyon kodlarının sayısını sınırlamak için harekete geçti. Kullanıcıların hesabı etkinleştirmek ve platformda kazanmaya başlamak için bir koda ihtiyacı vardır. AMAZY artık bu kodları özel bir Telegram botu aracılığıyla sağlayarak yeni kullanıcıların katılmasını kolaylaştırıyor. Bu sınırlar, projenin ekonomik modelini korumak için aynı anda çok fazla kişinin gemiye alınmamasını sağlamak içindir.

AMAZY ayrıca, kullanıcıların Sneakers ve Boxes gibi benzersiz uygulama içi NFT koleksiyonlarını alıp satabilecekleri kendi pazarına da sahiptir. Bu, kullanıcıların başlamak için ihtiyaç duyduklarını her zaman alabilmelerini veya artık ihtiyaç duymazlarsa NFT’leri satabilmelerini sağlar.

Ayrıca gelecekte AMAZY’ye kira-2-kazan özelliğinin gelme olasılığı da var. Bu şekilde, kullanıcılar eşyalarını satmak istemedikleri takdirde diğer kullanıcılara kiralayabilirler ve NFT’ye sahip olmak istemeyenler de bu koleksiyonları doğrudan satın almak zorunda kalmadan kullanabilirler. AMAZY kullanıcıları için pasif gelir elde etmenin başka bir yöntemidir.

Move&Earn’in Geleceğini İnşa Etmek

AMAZY ile ilgili her zaman öne çıkan bir şey, proje ekibinin hiç kimsenin sahip olmadığı şekilde yenilik yapma yeteneğidir. En son yeniliği, ürünü gerçek dünyaya getirecek olan yeniliktir.

Bunlardan ilki, fiziksel uygunluk izleyicilerinin (bantlarının) piyasaya sürülmesidir. Kullanıcılar bu bantlara sahip olarak AMAZY uygulamalarını hem iç hem de dış mekanlarda çalıştırabilirler. Bu, bir kullanıcının egzersiz yapmayı seçtiği her yerde, fitness izleyicileri açık olduğu sürece kâr etmeye devam ettiği anlamına gelir.

İkinci olarak ekip, AMAZY: FIGHT CLUB adlı bir blockchain oyununu piyasaya süreceklerini duyurdu. Bu uygulama, eleştirmenlerce beğenilen ve popüler bir mobil oyun olan I, The One’a dayanmaktadır. Oyun dünya çapında birçok kişi tarafından seviliyor ve oyuncuları AMAZY blok zinciri oyununa hızlı bir şekilde dahil etmeye yardımcı olacak.

AMAZY ayrıca toplamda 750 milyondan fazla takipçisi olan 350’den fazla dünyaca ünlü ünlü, sporcu ve blogger ile ortaklık kurarak oyunun başarısını sağlamak için adımlar atıyor. Bu itme, oyunu dünyanın her yerindeki milyonlarca kullanıcının önüne çıkaracak ve onlar için ilginç hale getirecek.

Son olarak, AMAZY Metaverse’deki ürünler AMT ve AZY jetonlarını kullanacak. Bu, belirteçlerin faydasını artırmaya yardımcı olacak ve böylece süreçteki değerlerini artıracaktır. AZY token, borsalarda listelenmenin ilk dört saatinde 20 milyon dolardan fazla işlem hacmi kaydederek kripto kullanıcıları arasında zaten popüler. AMAZY ürünlerinde kullanımları, piyasadaki her iki kripto para biriminin sıralamasını daha da artırmaya yardımcı olacaktır.

Sonbahar 2022’de duyurulacak daha fazla güncellemeden haberdar olmak için aşağıdaki AMAZY topluluğuna katılın:

web sitesi | Pazar yeri | Telgraf | anlaşmazlık