Skip to main content
NFT Haberleri

Amber Island ile Tanışın: Viski Severler İçin Web3 Topluluğu

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Web3 dünyasındaki viski tutkunları, fantastik yeni proje Amber Island sayesinde artık yuva diyebilecekleri bir yere sahipler. Olağanüstü, nadir viski, NFT’ler ve topluluğa odaklanan bu büyüleyici yeni marka, web3 dünyasını kasıp kavurmak üzere. İskoçya’nın kıyı şeridinin ham güzelliğinden ilham alan görsel olarak büyüleyici dünya, viski severlere buluşup keşfetmeleri için bir ev sunacak.

Bardakta Amber Adası metni ve viski görüntüsü
Amber Island, viski tutkunları için yepyeni bir özel web3 projesidir.

Toplamda, bu NFT’lerden 999 adet vardır ve her biri benzersiz 1’e 1 3D Eserdir. 0.15 ETH fiyatıyla bu yardımcı NFT’ler, bu doğal dünyada süper özel ödüller sunuyor. Nadir viskiler elde edin, sanal ve fiziksel etkinliklere katılın ve çok daha fazlasını yapın! İster bir viski uzmanı olun, ister enfes kehribar ruhunu keşfediyor olun, Amber Adası’nda herkes için bir ev var.

Amber Adası’na hoş geldiniz

Amber Island, Andrew Torrance gibi viski meraklılarından POAP gibi projelerin kurucu ortağı olan ve Gebr’in Vision Hub’ı GHARAGE tarafından yönetilen Rene Schmidt gibi web3 uzmanlarına kadar farklı yetkinliklerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulan viski meraklıları için yeni bir sanal topluluktur. Heinemann. Bu yeni topluluk, benzersiz hazırlanmış viski deneyimleri geliştirmeye odaklanacak. Ek olarak, üyelerin dünyanın dört bir yanından nadir viski ürünleri toplamasına izin verecek.

“Her damlasına giren işçilikten ve seçilen malzemeler, fıçılar ve zaman unsuru arasındaki büyülü simbiyozdan büyülendik. Amber Island web sitesinde, bizim gibi düşünen insanlarla ve henüz bunu deneyimlememiş olanlarla hayranlığımızı paylaşmak istiyoruz ”diyor.

Amber Adası Anahtarı

Amber Island ekibi, fiziksel ürünleri simgeleştirerek ve bunların etrafında benzersiz deneyimler yaratarak viski toplamaya fayda sağlıyor.

0.15 ETH karşılığında, inanılmaz fayda ve avantajlara sahip özel Amber Island Society’ye katılabilirsiniz. Ancak, herkesin topluluğa Discord ve Twitter üzerinden katılabileceğini unutmamak gerekir. 999 Amber Island Key NFT’leri, güzel adaya erişmenizi sağlar. Burada her bir anahtar bir rehber görevi görecek ve engebeli arazinin gizli hazinelerinin kilidini açacak.

Ayrıca, anahtarınızın benzersiz bir 3D NFT heykelini de alacaksınız, bu heykeli 3D NFT destekli platformlarda kullanabileceğiniz ve içe aktarabilirsiniz. Her anahtar 1/1’dir ve bireysel bir parça oluşturmak için sekiz olası özelliği birleştirir.

Metin içeren Amber Adası Anahtarı
Amber Island Key, adaya üyeliğiniz gibi davranır!

Anahtarın Faydası

NFT Anahtarı inanılmaz miktarda yardımcı programla birlikte gelir. NFT 3D heykeline ek olarak, sahipleri viski dünyasından özenle seçilmiş en iyi lükslerden bazılarını alacaklar.

münhasırlık Amber Island Key’in temel özelliklerinden biridir. Anahtar sahipleri, Amber Adası’ndaki ilk ürün indirimi de dahil olmak üzere belirli viski sürümlerine ve lüks deneyimlere özel erişim elde edecek. Sadece 999 anahtarla oldukça kıttırlar.

Erken erişim ayrıca üyelerin halka açık olmadan özel ve nadir viski satın almalarına da izin verecek.

O zamanlar, Eşsiz Deneyimler ayrıca Amber Island ekibi için birincil odak noktasıdır. Şimdiye kadar, aşağıdakiler için planlar zaten var:

  • Amber Island viski uzmanlarıyla özel ustalık sınıfları
  • İskoçya’daki Spirit of Speyside Whisky Festivali’nde özel IRL topluluk etkinliği

Amber Adası ekibiyle tanışın

Bu muhteşem web3 projesini oluşturmak için Amber Island, ileri görüşlü en iyi personel üyelerinden bazılarına sahiptir. Açıklamak gerekirse, en iyi ekipleri likör, perakende, teknoloji, web3 ve marka oluşturma konularında geçmişe sahip olanları içerir.

Takım üyeleri için en iyi viski ve deneyimleri bulmak için markalar ve içki fabrikaları ile doğrudan işbirliği yapmaktadır.

Sis içindeki dağların görüntüsü
Ada, İskoç kıyı şeridinin ham güzelliğinden ilham alıyor.

Viski NFT’leri ne zaman düşecek?

Adadaki ilk hazine, Q4 2022’de bir NFT olacak. Bu NFT, fiziksel bir şişenin sahipliğini temsil edecek ve sahipleri, karşılık geldiği nadir viskiyi de kullanabilecekler.

Önümüzdeki aylarda yapılacak diğer duyurular, NFT’ye eklenen ekstra faydaları doğrulayacaktır.

Şimdilik, anahtar projenin yolculuğunu başlatacak ve sahiplerine bir araya gelebilecekleri bir ev sağlayacaktır. Ancak, viski severler için heyecan verici bir dönem olan önümüzdeki aylar için büyük planlar var.

Son olarak, ekip Amber Island Key lansmanı için küçük ayrıntıları tamamlamaya devam ederken, bunun 0.15 ETH’ye mal olacağını ve yalnızca 999’unun mevcut olduğunu biliyoruz. En son gelişmelerden haberdar olmak için haberlerkontrol et resmi internet sitesi, anlaşmazlık, twitter, veya Instagram.

Posta Amber Island ile Tanışın: Viski Severler İçin Web3 Topluluğu ilk ortaya çıktı NFT Akşamı.