Skip to main content
Kripto Haberleri

Analist, 2022’nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin’i Paylaşıyor!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, birlikte çalışabilir blockchain Polkadot (DOT) için 2022 tahminlerini paylaşıyor. Analiste göre, en doğru tahminler altcoin fiyatlar Ethereum çiftinden elde edilebilir. Cowen’ın bu çift için tahminlerine bir göz atalım.

Altcoin analisti DOT’un ETH’ye karşı güçlü olduğunu söyledi

Yeni bir Youtube videosunda Cowen, Ethereum çiftindeki (DOT/ETH) Polkadot’a bakarak altcoin. Cowen’a göre DOT, birçok ethereum’a karşı en azından inişli çıkışlı bir şekilde devam ediyor. altcoin yavaş kanayan projeler. Analiste çift hakkında şunları söyler:

DOT/ETH paritesinin yakından takip edilmesi gerekiyor. İyi bir testin ana testi altcoin makro ölçekte, en azından Ethereum’a karşı bir osilatör olmasıdır. Daha az ödül için daha fazla risk alıyorsun. Dot’un ETH’ye karşı bir osilatör olabileceğine dair hala umut var, ancak henüz söylemek için çok erken.

Benjamin Cowen uzun vadeli beklentilerini paylaşıyor

Analist, DOT’un fiyat performansının 2021’in başlarındaki kadar akılda kalıcı olmasa da, birlikte çalışabilirlik blok zincirinin nihayetinde uzun vadede boğasal bir yapı yarattığını söylüyor. Cowen, ATH seviyelerinin gelecek yılın ilk veya ikinci çeyreğinde kırılabileceğini düşünüyor:

Dot’un incelediğimiz diğer katman bir blok zinciri kadar iyi performans göstermediğini son birkaç aydır biliyorduk. Ama yine de, makro ölçekte, genellikle daha yüksek düşükler koyduğumuz iddia ediyorum. Gerçekten de, bu 50 ila 60 $ aralığına kadar yavaş bir yükseliş trendinde doruğa ulaşıyor gibi görünüyor…

Yani, Bitcoin nispeten boğa gibi kalsa bile, biraz zaman alabilir, umarım öyledir. DOT’un bu seviyelere dönmesi biraz zaman alabilir. 2022’nin Q1 veya Q2’sini hedefliyor olabiliriz… Umarım DOT yükseliş trendinde kalır ve sonunda 2022’ye girerken ATH seviyelerine yükseldiğini göreceğiz.