Skip to main content
Kripto Haberleri

Analist bu ayın sonunda BTC için havai fişek tahmin ettiğinden Bitcoin Açık İlgi rekoru yüksek

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Yeni bir tahmine göre, türev piyasası 2022’de güç kazanırken Bitcoin bir “patlama” yolunda ilerliyor.

Birinde cıvıldamak 4 Şubat’ta Arcane Research analisti Vetle Lunde, Bitcoin Open Interest’in (OI) Kasım ayının tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) döndüğünü doğruladı.

Açık ilgi, birkaç hafta içinde bir “salgın” olduğunu gösteriyor

Bitcoin vadeli işlemleri ve opsiyonları yıl sonu düşüşü sırasında isabet aldı, ancak tatil sezonunun sonunda BTC’nin etkileyici bir geri dönüş için hazırlandığı konusunda güçlü bir fikir birliği var.

Bazıları kurumsal yatırımcıların bitcoin ve türev piyasasında büyük bir güç olacağını söylüyor ve bu yenilenen ilginin şimdiden işaretleri var.

Açık faiz şimdi, Bitcoin fiyatının 69.000 dolarlık bir ATH’ye ulaştığı Kasım ayının üçüncü haftasıyla aynı seviyeye döndü.

Bununla birlikte, o zamanın aksine, finansman oranı şu anda nötrdür – değişken bir gelişme için önemli bir temel.

Lunde, “Bitcoin Açık Faiz bugün Kasım ayının en yüksek seviyelerini aştı ve borç finansman oranında nötrden nötre biraz daha düşük bir seviyeye yükseldi” dedi.

Bitcoin Açık İlgi Alanları, bu ay patlayıcı fiyat tahminleri arasında rekor seviyelere ulaştı

Bitcoin OI – Finansman Oranı Binance Grafiği | Kaynak: Twitter

Sadece Lunde değil. Decentrader Filbfilb ticaret platformunun kurucu ortağı olan 3, OI’nin teşvik edici faaliyetine de dikkat çekti.

“OI, piyasa değerine göre çok yüksek… Bu ayın son haftasını bir kırılma olmadan atlatmak pek mümkün değil” dedi. yazmak.

Ethereum 2022’nin ilk zirvesine ulaştı

TradingView’den alınan veriler, basın zamanında Bitcoin ticaretinin 46.205 $ olduğunu gösteriyor. Analistler genellikle kısa süreler içinde hareket etme konusunda sakin olsa da, altcoinler ana endişe noktasıdır.

Bitcoin Açık İlgi Alanları, bu ay patlayıcı fiyat tahminleri arasında rekor seviyelere ulaştı

BTC / USD 1 saatlik çerçeve grafiği | Kaynak: TradingView

Analist Michaël van de Poppe, altcoin piyasasının sunduğu fırsatlarla ilgili önceki yorumları yineleyerek, “Altcoinler için maksimum finansal fırsatlar noktası şu anda devam ediyor” dedi.

Piyasa değerine göre en büyük altcoin olan Ether (ETH), 2022’nin önceki en yüksek seviyesi olan 3.879 $’ lık gün içi en yüksek seviyesine ulaştı.

Bitcoin Açık İlgi Alanları, bu ay patlayıcı fiyat tahminleri arasında rekor seviyelere ulaştı

ETH / USD 1 saatlik çerçeve grafiği | Kaynak: TradingView

Haberleri takip etmek ve bu makale hakkında yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

Öğretmen

Cointelegraph’a göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telegram kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin