Skip to main content
Kripto Haberleri

Animoca Markaları 3 Milyon Dolarlık Star Atlas NFT Uzay Gemilerini Satın Aldı

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Solana merkezli AAA oyun metaverse’i Star Atlas, kısa süre önce Animoca Brands’in 3 milyon dolar değerinde Star Atlas NFT uzay gemisi satın almayı taahhüt ettiğini duyurdu.

NFT uzay gemileri, aşağıdakileri içeren Galaktik Varlık Teklifinin (GAO) bir parçasıdır. çok çeşitli farklı NFT uzay gemileri Set fiyatlarının 15 ila 100.000 $ arasında değiştiği ve Titan Ships’in ‘uzay yolculuğu donanımının nihai parçası’ olduğu yer. Hong Kong merkezli şirketin hangi NFT uzay gemilerini satın almayı taahhüt ettiği tam olarak açıklanmadı.

GAO sırasında varlık satışlarından elde edilen tüm gelir, kurucu ortak ve CEO’nun söylediği gibi, Star Atlas metaverse’nin geliştirilmesini ilerletmek için kullanılacaktır:

Ekonomi ve yönetişim modelimizin her yönüne yüksek düzeyde önem veriyoruz. Bu uzay gemileri, oyuncuların ekosisteme katılımlarından değer yaratmalarını sağlayacak. Animoca Brands’in ortaklığının yardımıyla, oyuncuların hayatları üzerinde gerçek dünya etkisi yaratma fırsatına sahip bir metaverse yaratarak oyna-kazan alanında lider olmayı umuyoruz.

Animoca Brands’in yönetim kurulu başkanı ve kurucu ortağı Yat Siu, ortaklığın sektör lideri yazılım ve risk sermayesi şirketine neler getireceğini de yorumladı:

Bu hiper-gerçekçi uzay gemilerini fırlatıldığında Star Atlas metaverse’de kullanmayı ve ürünlerimiz, ortaklarımız ve sektörümüzdeki diğer şirketlerle işbirliği ve sinerji fırsatları yaratırken gelecek vaat eden oyun içi ekonomisinden yararlanmayı dört gözle bekliyoruz. yatırım portföyü.

Unreal Engine 5’in nanite versiyonuyla desteklenen, sürükleyici, foto-gerçekçi ve geniş ölçüde özelleştirilebilir grafiklere sahip oyunla, oyun, ana akım bir kitleyi kavramak için büyük olasılıkla blockchain tabanlı başlık. Bunu akılda tutarak ve Galaktik Pazar Yeri’nin çeşitli yönlerinin genişletilmesiyle, Anomica Brands ile ortaklık, oyunların galaksiler arası topluluğuna büyük bir beklenti ve heyecan getiriyor.

Star Atlas’ı takip edin >> heyecan

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.