Skip to main content
Kripto Haberleri

ApeCoin, %11’lik bir sıçramadan sonra kazançlarını sürdürecek mi?

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

  • ApeCoin bir günde çift haneli yükseldi

  • Kazançlar, cazip fiyatlı varlıklara yönelik artan iştahı yansıtıyor
  • APE dirençle karşılaştı ve daha fazla kazanım Fed’in eylemine bağlı olacak

ApeCoin APE/USD fiyatı 24 saat içinde %11’den fazla arttı. Artış, en son yavaşlamalardan sonra kriptolar için artan bir iştahın ortasında gerçekleşir. Önde gelen kripto para birimleri Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %3,23 ve %4,30 ekledi.

Santiment verileri, 24 saatlik kazançların “düşüşten satın al” hissini yansıttığını gösteriyor. Fiyatlardaki son düşüş, jetonları çekici hale getirdi ve bu da alıcıları tekrar piyasaya sürdü. Ancak şimdiki kilit soru, kazanımlar sürdürülebilir mi?

Çarşamba günü Fed faiz kararı piyasanın yükselişini sürdürüp sürdürmeyeceğinin kilit belirleyicisi olacak. Bir yandan enflasyon son dönemde soğumaya rağmen yüksek seyrini sürdürüyor. Bu, Fed’in fiyatları ehlileştirmek için agresif bir şekilde oranları artırabileceği yönündeki spekülasyonları ateşledi. Hareket, hepsi olmasa da çoğu kripto para birimi için düşüş tetikleyicisi olacak.

Flip tarafında, Fed’in kademeli bir faiz artışını tercih ederek daha az şahin davranması bekleniyor. Fed’in çok hızlı hareket etmesi halinde ekonomik bir çöküşten korkması durumunda alınacak önlemin alınması muhtemeldir. Daha az şahin bir Fed, kripto para birimleri için bir boğa tetikleyicisi olacak.

APE pompaları FED kararı öncesinde

eToro

eToro, sektördeki en düşük komisyon ve ücret oranlarından bazılarını sunan dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir. Sosyal kopya ticareti özellikleri, onu yeni başlayanlar için harika bir seçim haline getiriyor.

Bugün eToro ile APE satın alın

Capital.com

Capital.com, kullanıcıları için 200’den fazla kripto para birimi sunan küresel bir komisyoncudur. Gibi bir dizi özellik ile birlikte gelir; mükemmel güvenlik, 7/24 destek, demo hesaplar ve çok çeşitli varlıklar. Bunun da ötesinde, diğer kripto markalarından öne çıkmasını sağlayan hareketsizlik, para çekme veya para yatırma ücreti yoktur.

APE’yi Capital.com ile bugün satın alın

Diğer kripto para birimleri gibi, APE de dip alıcıları 4.6 doların altında çekti. Al-the-dip çağrısının ardından kripto para birimi 5,8 dolardan işlem görüyor.

Kaynak – TradingView

Teknik bir görünüm, ApeCoin’in 6,0 dolarda dirençle karşılaştığını gösteriyor. Kripto para birimi, bir boğa durumunu güçlendiren tüm hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor. MACD göstergesi boğa bölgesinde.

Sonuç düşünceleri

APE’nin kazanımları sürdürüp sürdürmeyeceğini Fed kararının belirleyeceği konusunda tereddütlüyüz. 6,0 dolarda dirençle karşılaşan tüccarlar Fed kararını beklerken bir düzeltme veya konsolidasyon olabilir.