Skip to main content
Kripto Haberleri

Apollo ve Hamilton Lane, Figure’in Platformunu Kullanarak Dijital Yatırım Araçlarını Piyasaya Sürdü

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Fintech firması Figure’in teknolojisi, varlık yöneticileri Apollo Global Management ve Hamilton Lane tarafından blockchain üzerinde yatırım araçları oluşturmak için kullanılıyor.
Apollo ve Hamilton Lane, Figure'in Platformunu Kullanarak Dijital Yatırım Araçlarını Piyasaya Sürdü

Yatırım şirketleri Figure’s kullanacak Dijital Fon Hizmetleri (DFS) Figure’den yapılan açıklamaya göre, hem zincir üstü fon aboneliklerini hem de devam eden fon operasyonlarını ve yönetimini ele alacak platform.

Varlık yöneticilerinin kullandığı DFS daha iyi erişilebilirlik, dijital katılım, dijital pazar yoluyla likidite ve operasyonların gerçek zamanlı dijitalleştirilmesi fırsatlarından yararlanmak.

Yatırımcılar da kazanabilir Evrensel Pasaportkimliği doğrulanmış DFS kimlik bilgilerinin anonimleştirilmiş bir kaydının diğer fonlar tarafından kullanılmak üzere blok zincirinde depolanmasını sağlar.

Apollo ve Hamilton Lane, Figure'in Platformunu Kullanarak Dijital Yatırım Araçlarını Piyasaya Sürdü

Şekil CEO Mike Cagney belirtilmiş:

“Finansal hizmetlerde blockchain’in benimsenmesini sağlamak için bu tür endüstri liderleriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu erken hareket edenler, bu teknolojiden yararlanırken bulunan erişim kolaylığını, maliyet şeffaflığını ve verimliliği anlıyor. Finansal hizmetler endüstrisindeki blockchain potansiyelini ortaya çıkarmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Şirkete göre, DFS platformundaki müşteriler, artan likidite potansiyeli sunan blockchain teknolojisine dayalı ikincil fon faiz işlemleri için alternatif ticaret sisteminden yararlanacak.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberler