Skip to main content
Kripto Haberleri

Applied Digital, 100 Milyon Dolar Toplama Hedefiyle Yeni Fonunu Başlattı

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Barındırma sağlayıcısı Applied Digital, piyasa bazı Bitcoin madenciliği şirketleri için daha rekabetçi hale geldikçe, yeni bir bağımsız fonla sıkıntılı varlıkları takip ediyor.
Applied Digital, 100 Milyon Dolar Toplama Hedefiyle Yeni Fonunu Başlattı

yeni fon, Yayla Dijitalile bir ortaklıktır GMR Sınırlımüşterisi Uygulamalı Dijital.

Madencilik ekipmanına da sahip olacak yatırımcılardan para toplayacak ve iki işletme arasında paylaştırılacak bir ücret ödeyecek. Yeni satın alınan bilgisayarların barındırılması, kullanıcılar için gelir artışına neden olabilir. Uygulamalı Dijital.

Uygulamalı Dijital Başkan ve CEO Wes Cummins yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kendimizi lider bir yeni nesil veri merkezi operatörü ve barındırma ortağı olarak kanıtladık ve haftalık olarak gördüğümüz fırsatlardan yararlanmak için GMR ile ortaklığımızı derinleştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Applied Digital, 100 Milyon Dolar Toplama Hedefiyle Yeni Fonunu Başlattı

Grayscale ile güçlerini birleştirdi dökümhane olan bir organizasyon oluşturmak için indirimli donanım satın alacak ve Bitcoin madenciliği için kullanacak.

Yeni fon, mevcut zorlu ortamdan yararlanmak için sınıfının en iyisi dijital altyapı varlıklarını bir araya getiriyor. Uygulamalı Dijital kapsamlı yönetim uzmanlığı ile GMR kripto para piyasa döngüleri aracılığıyla madencilik donanımında.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberler