Skip to main content
Kripto Haberleri

AR NFT Marketplace Dijital ve Fiziksel Bağlar –

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Artırılmış gerçeklik, bilgisayar görüşü, blockchain teknolojisi ve gerçek hayattaki ürünleri birleştiren ilk tüketici pazarı olan The Hunt, geçtiğimiz günlerde halka açık lansmanını duyurdu.

Lansman, markası Bungalo Boy’a dayanan NFT’ler ve giyilebilir koleksiyonlardan oluşan bir koleksiyonun küratörlüğünü yapan LA merkezli sanatçı Rannel Ngumuya’nın sınırlı sayıda piyasaya sürülmesiyle başladı. Platform ayrıca Ocak 2022’de kullanıcıların AR’de NFT’leri içe aktarma, görüntüleme ve takma – her zaman ve her yerde.

Uygulamanın lansmanı, The Hunt’ın dijital varlıklar ve fiziksel ürünler arasındaki boşluğu kapatmadaki büyük görevinde önemli bir dönüm noktası olacak. Av, tüketicilere fırsat sunarak bunu yapmayı planlıyor sürükleyici deneyimler içinde NFT’lerle etkileşim kurmak diğer rakip platformlarda görünmeyen çeşitli teknolojilerin kullanılması nedeniyle ürünlerle daha duygusal bir bağlantı kurar.

Önümüzdeki yıl, The Hunt yeni AR deneyimleri yaratmaya ve NFT giyilebilir cihazlar, oyun, mobil ve merkezi olmayan uygulamalar aracılığıyla dijital ve fiziksel hikaye anlatımının en son yakınsamasını daha da geliştirmeye devam edecek. Ayrıca daha yaratıcı ve yenilikçi sanatçılar, markalar, ünlüler ve AR ekran şirketleri ile ortaklıklar sağlamak için de çalışacaktır.

Av >> Takip Et Heyecan

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.