Skip to main content
Kripto Haberleri

Arbitrum IOU Tokeni Büyük Borsalarda Yaygınlaşıyor, 10 Dolara Ulaştı

Yazan Mart 19th, 2023Yorum Yazılmamış

Anahtar noktaları:

  • Arbitrum, tokenlerini gelecek hafta kullanıcılara sunarak topluluk beklentilerinde bir artışa ve az bilinen borsalar HotBit ve XT.com’da IOU token fiyatında artışa neden olacak.
  • Huobi, MEXC, Bitrue ve ByBit dahil olmak üzere en iyi kripto borsaları, 23 Mart’ta katman-2 ölçeklendirme çözümü belirtecini listelemeyi taahhüt etti.
  • 625.143 adres ARB token airdrop için uygundur ve ortalama airdrop boyutu 1.250 ARB iken 4.400’den fazla adres 10.250 ARB talep edebilir.
Arbitrum, tokenlerini gelecek hafta kullanıcılara sunarak topluluk beklentilerinde bir artışa ve az bilinen borsalar HotBit ve XT.com’da IOU token fiyatında artışa neden olacak.
Arbitrum IOU Token, Büyük Borsalarda Ana Akıma Ulaştı ve 10'a Ulaştı

CoinMarketCap verilerine göre, ARB IOU 17 Mart’ta 10,30 dolardan işlem gördü, ancak yazı yazılırken 9,5 dolara düştü. IOU jetonunun mevcut fiyatı, piyasaya sürüldüğünde varlığın değerini yansıtmasa da, jetonu çevreleyen ilgi seviyesini gösterir.

Topluluğun pek çok üyesi, bazıları diğerlerinden daha iyimser olmakla birlikte, ARB’nin değeri hakkında spekülasyon yapıyor. Kripto yatırım fonu Tangent’e sahip bir yatırımcı olan Jason Choi, ARB IOU token değerlemesinin onu “100 milyar dolarlık bir FDV ile üçüncü en değerli kripto varlığı haline getirdiğini” söyledi. Ancak, “Hotbit IOU’larının güvenilir olduğunu düşünmediğini” de sözlerine ekledi. Bu arada, DeFi araştırmacısı Johannes, NFT pazarı Blur’un IOU tokeninin 32 $ gibi çok daha yüksek bir değerde işlem gördüğünü ancak piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 0,8 $’a düştüğünü belirtti.

Arbitrum IOU Token Büyük Borsalarda Yaygınlaşıyor 10 1

Huobi, MEXC, Bitrue ve ByBit dahil olmak üzere en iyi kripto borsaları, 23 Mart’ta 2. katman ölçekleme çözümü tokenını listelemeyi taahhüt etti. ByBit, en iyi iki stablecoin olan USDT ve USDC ile bir token ticaret çifti ortaya çıkardı ve kullanıcıları teşvik etti daha fazla ödül kazanmak için platformuyla ARB belirteçlerini stake etmek. Bu arada Huobi, 17 Mart’tan itibaren token için para çekme işlemlerini işlemeye başlayacağını ve USDD ve USDT’de bir ticaret çifti sunacağını söyledi. MEXC Global, ARB’nin İnovasyon Bölgesinde listeleneceğini açıkladı.

Blockchain analitik firması Nansen, 625.143 adresin ARB token airdrop için uygun olduğunu ve medyan airdrop boyutunun 1.250 ARB olduğunu, 4.400’den fazla adresin ise 10.250 ARB talep edebileceğini söyledi. Ancak bazı kullanıcılar, kriterleri karşılamalarına rağmen airdroptan dışlandıklarından şikayet ettiler.

ARB airdrop, kripto topluluğu içinde çok fazla heyecan ve spekülasyon yarattı ve birçoğu, token’ın lansmanından sonra nasıl performans göstereceğini görmek için can atıyor.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmektedir ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Annie

Coincu Haberler