Skip to main content
Kripto Haberleri

Artnet, Açılış Koleksiyonu ‘ArtNFT: Başlangıçlar’ ile NFT Platformunu Başlattı

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Dünyaca ünlü güzel sanatlar platformu Artnet, kendi NFT platformu ArtNFT’nin lansmanı ile NFT’lerin dünyasına daldı. Lansmana, açılış NFT koleksiyonu ArtNFT: Beginnings’ın satışı eşlik etti.

21 Aralık’tast, kayıtlı bir Artnet hesabı olanlar koleksiyondan NFT’lere teklif verebildi, ancak satış o zamandan beri kapandı. Koleksiyon NFT alanı içinden öncülerin ve ilk sanatçıların öne çıkan sanat eserleri, Jennifer ve Kevin McCoy’un 2014 çalışmalarından esinlenen kod tabanlı NFT’i gibi, Blockchain’de simgelenen ilk sanat eseri olan Quantum.

Koleksiyonda georg Nees, Herbert W. Franke, Vuk Ćosić, Miltos Manetas, Kevin McCoy, Dmitri Cherniak, Osinachi, Justin Aversano, Pindar van Arman, FEWOCIOUS ve Kevin Abosch gibi NFT dijital sanatının meşalesini başarıyla taşıyan sanatçıların daha yeni nesilleri de yer aldı.

Güzel sanatlar platformu son birkaç aydır kripto ve NFT alanını inceliyor ve sonunda NFT platformunu mümkün olan en otantik şekilde başlatma kararına geliyor. Bunu yaparken Artnet, en baştan yerel bir kripto açık artırmasıyla piyasaya sürülen ilk sanat dünyası oyuncusudur.

Dünyanın dört bir yanından 60 milyon yıllık kullanıcılarının yardımıyla Artnet, ArtNFT’yi NFT sanatçıları ve koleksiyoncuları için gidilecek platforma dönüştürme hırsına sahiptir. Şirket, NFT danışma komitesi kurdu Colborn Bell, Tim Cang, Nifty Naught, Claire Silver, Michael Ugwu, TokenAngels ve The Beauty and the Punk gibi endüstri ve pazarlama uzmanlarından oluşan bu hedefe ulaşmak için. Komite, platformun kullanıcılarına mümkün olan en iyi sanat eserlerini ve deneyimi sağlamasını sağlamak için kuruldu.

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.