Skip to main content
Kripto Haberleri

Astra Guild Ventures Birden Fazla Lider İDO Platformunda Lansmana Çıktı

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

DAO ve NFT oyun loncası Astra Guild Ventures (AGV), NFT oyun ve blockchain teknolojisinin geleceğini yeniden tanımlamak amacıyla birkaç ilk merkezi olmayan değişim platformunda piyasaya sürleniyor. Şirketin genişlemesine 3 milyon dolarlık başarılı özel token satışı da eşlik ediyor.

AGV’nin başlattığı platformlar arasında Cooperlaunch YellowRoad, Luna Pad, PlayPad, MultiPad, DAOstarter, DAOLand, BSCMemepad, Maison Capital, Krystal, Oxbull, Arax, Lityum ve kendi AGV fırlatma rampası bulunuyor. İDO’ların bu tür platformlarda piyasaya sürülmesi AGV’lere hızlı büyüyen topluluk şirkete yatırım yapma fırsatı, NFT play-to-earn ve blockchain tabanlı oyun alanında oyuncular, geliştiriciler, yatırımcılar ve teknoloji liderleri için daha fazla fırsat yaratma misyonuna daha fazla yardımcı olmak.

AVG genellikle hit oyun Axie Infinity’de NFT oyun yatırımlarına ve burs programlarına katılır ve burada günlük 190.000’den fazla SLP kaydeder ve ortalama aylık 800.000 $ gelir elde eder. Lonca ayrıca 2.000’den fazla Axie Infinity bursiyer ve yöneticisi ile Realms of Ethernity, Kart Racing League ve PlaceWar gibi diğer kazanılır oyunlarda da pay sahibidir.

AGV, blockchain ortamında en hızlı büyüyen NFT loncalarından biri olarak kabul edilmenin yanı sıra şeffaflık ve merkeziyetsizlikte de öncüdür. Kazanç Panosu aracılığıyla gerçek zamanlı kazançlarını ortaya çıkan ilk DAO ve NFT oyun loncasıdır ve ayrıca doğrulanabilir ve herkese açık varlık listesi. Merkezi olmayan bir platformu tamamen başlatan ilk NFT oyun loncalarından biri olma hedefi, AGV sahiplerinin DAO’nun politikalarını önerebileceği, oy edebileceği ve değiştirebileceği DAO Yönetişim Kurulu’nun lansmanı gibi girişimlerle de görülüyor.

Astra Guild Ventures >> Web Sitesini Ziyaret Edin

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.