Skip to main content
Kripto Haberleri

ATOM şimdi nereden satın alınır

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Bugünkü canlı Cosmos fiyatı, 24 saatlik 2 milyar dolarlık işlem hacmiyle 39 doların biraz üzerinde. Yerel tokeni ATOM, son 24 saatte yüzde 12,56 arttı. Benzersiz özelliklere ilgi duyuyorsanız ve ATOM’u nasıl ve nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu kılavuz tam size göre.

Şimdi ATOM satın almak için en iyi yerler

eToro

eToro, sektördeki en düşük komisyon ve ücret oranlarından bazılarını sunan dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir. Sosyal kopya ticareti özellikleri, onu yeni başlayanlar için harika bir seçim haline getiriyor.

ATOM’u eToro ile bugün satın alın

artı500

Plus500, Forex, Emtialar, Endeksler, Hisse Senetleri, Opsiyonlar ve Kripto Para Birimleri dahil olmak üzere +2.000 finansal enstrüman üzerinde Kaldıraçlı alım satım sağlayan lider bir Fark Sözleşmeleri (CFD’ler) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

ATOM’u Plus500 ile bugün satın alın

ATOM nedir?

ATOM, blockchain endüstrisinin karşılaştığı “en zor problemlerden” bazılarını çözdüğü söylenen bir proje olan Cosmos’un yerel tokenidir. Bağlı blok zincirlerinden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi “yavaş, pahalı, ölçeklenemez ve çevreye zararlı” çalışma kanıtı protokollerine karşı bir panzehir sunmayı amaçlıyor.

Projenin diğer hedefleri arasında, merkezi olmayan uygulamaları aydınlatan modüler bir çerçeve sayesinde blok zinciri teknolojisini geliştiriciler için daha az karmaşık ve zor hale getirmek yer alıyor. Son olarak, bir Interblockchain İletişim protokolü, blockchain ağlarının birbirleriyle iletişim kurmasını kolaylaştırarak sektördeki parçalanmayı önler.

Bugün ATOM satın almalı mıyım?

Doğru bir kripto para tahmini yapmanın ne kadar zor olduğu düşünüldüğünde, derinlemesine bir piyasa analizi yapmadan asla mali durumunuzu etkileyen kararlar almamalısınız. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

ATOM fiyat tahmini

Cüzdan Yatırımcısı uzun vadeli bir artış öngörüyor. 2027’de fiyatın 144$’a ulaşmasını bekliyorlar. 5 yıllık bir yatırımın getirisinin %267 civarında olması bekleniyor. ATOM’a şimdi 100 dolar koyarsanız, 5 yıl içinde 367 dolara ulaşabilir.

ATOM sosyal medyada