Skip to main content
Kripto Haberleri

ATOM/USD 30 Dolar Direncine Dokunmaya Başladı – Cryptovibes.com – Günlük Kripto Para Birimi ve FX Haberleri

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Cosmos Fiyat Analizi – 29 Aralık

Kozmos fiyatı, paranın 27 dolar direnç seviyesi civarında seyretmeleriyle tepetaklak olur.

ATOM/USD Piyasası

Anahtar Düzeyleri:

Direnç seviyeleri: $32, $34, $36

Destek seviyeleri: $20, $18, $16

ATOMUSD – Günlük Grafik

Günlük grafiğe göre ATOM/USD bir sonraki pozitif harekette 30 dolar direnç seviyesine gelebilir. İyi tarafından odaklanmaya çalışan bu kripto için zor dönem sona ermiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, Cosmos fiyatı şu anda 27.42 dolardan işlem görüyor, ancak coin günlük en düşük olan 25.15 dolardan toparlandıktan sonra günlük en yüksek 47.57 dolara dokunsa da, muhtemelen daha yükseğe çıkmadan önce bu seviyeyi tekrar test edebilir.

Cosmos Fiyat Analizi: ATOM/USD Daha Yüksek Seviyelere Hazır

Günlük grafiğe bakıldığında, Cosmos fiyatının 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine geçmek için hareket ettiğinin görüldüğü görülüyor. Bu engelin üzerindeki bir kırılmanın daha fazla alıcıyı girişlerini artırmaya teşvik edebileceği ve sonunda fiyatı 32 dolar, 30 dolar ve 28 dolar direnç seviyelerine vurmaya zorlayabileceği açıktır. Aşağı tarafta, fiyat 21 günlük hareketli ortalamanın altına indığında, satış kanalın alt sınırına doğru bir sonraki odakla birlikte çekiş kazanabilir.

Ayrıca, 25 $ destek seviyesi kırılırsa, aşağı yönlü baskı artabilirken, sonraki destekler sırasıyla 20 $ , 18 $ ve 16 $ civarında oluşturulabilir. Teknik gösterge Göreli Güç Endeksi’nin (14) ek boğa sinyalleri vermek için 50 seviyesinin üzerinde kalması muhtemeldir.

ATOM/BTC Piyasası: Fiyat Yan Yönlü Hareket Etmeye Devam Ediyor

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Cosmos fiyatı coin aralığı sınırları olarak 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalır. Ancak 600 SAT direnç seviyesinin üzerinde günlük kapanış boğaları ralliyi 650 SAT ve üzeri direnç seviyesine doğru uzatmaya teşvik edebilir.

ATOMBTC – Günlük Grafik

Öte yandan hareketli ortalamaların altında bir kapanış, Cosmos fiyat yönünü kanalın alt sınırına doğru tersine çevirebilir ve daha fazla ayı hareketi coin’i 500 SAT ve altına destek seviyesine taşıyabilir. Bu arada, teknik gösterge Göreli Güç Endeksi’nin (14) kuzeyi işaret eden sinyal çizgisiyle 60 seviyesinin üzerine geçmesi muhtemel olduğu için ATOM/BTC’nin yükseliş eğilimini sürdürme olasılığı da bulunuyor.