Skip to main content
Kripto Haberleri

Avatar Platformu ‘Ready Player Me’ 13 Milyon Dolarlık Finansman Sağladı

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Start-up platformu Ready Player Me, A Serisi fonlamada 13 milyon dolar topladığını duyurdu. Kullanıcıların çeşitli uygulamalarda, oyunlarda ve diğer sanal platformlarda kullanılmak üzere tekil avatarlar oluşturmasına olanak tanıyan platform, fonları, varsayılan metaverse avatar oluşturma platformu olma hedefine doğru çabalamaya devam etmek için kullanacak.

Tur, GitHub kurucu ortağı Tom Preston-Werner, Samsung Next, NordicNinja, Konvoy Ventures, NFT etkileyicisi Gmoney ve Wise ve Teleport’un ilgili kurucu ortaklarına ait bir firma olan Taavet+Sten tarafından yönetildi. diğerleri.

Şirketin özel amacı, yeni finansman enjeksiyonunu kullanmaktır. oyun geliştiricilerinin NFT satmasına izin veren araçlar oluşturmak, ayrıca oyun içi avatar özelleştirme varlıkları geliştirmek için. Ready Player Me CEO’su Timmu Tõke, bu tür planlara atıfta bulunarak şunları söyledi:

Şu anda, platformumuzu kullanan geliştiricilerin, mevcut uygulama içi satın alma çözümleri aracılığıyla doğrudan uygulamalarında ve oyunlarında özelleştirme varlıklarını satmalarına olanak sağlayacak bir araç üzerinde çalışıyoruz.

Tõke’ye göre 2021, platformun benimsenme sayısının 25’ten 900’e yükseldiğini gördüğü için şirket için bir çıkış yılı oldu. müzik endüstrisi rakamlarından işbirlikçi bir NFT düşüşü deadmau5, Smearball ve Pixelynx ile Ready Player Me, avatar özelleştirme cephaneliğine NFT giyilebilir cihazlar ve sanal moda gibi daha heyecan verici öğeler getirmeyi hedefliyor.

Ready Player Me’yi Takip Edin >> heyecan

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.