Skip to main content
Kripto Haberleri

Axelar, LongHash Ventures ile İlk Küresel, Zincirler Arası Hızlandırıcı Programını Başlatmak İçin Ortaklık Yapıyor

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Singapur, Singapur, 20 Eylül 2022, Chainwire

LongHash GirişimleriAsya’nın ilk Web3 Hızlandırıcısı ve Asya’nın önde gelen Web3 girişim fonlarından biri olan , bugün LongHashX Accelerator Cohort 10 Axelar Cohort’u başlatmak için Web3 için zincirler arası bir iletişim ağı olan Axelar ile ortaklığını duyurdu.

Açılış hibe girişiminin başarısının ardından Axelar, ilk hızlandırıcı programı için LongHash Ventures ile el ele veriyor. LongHashX Accelerator Cohort 10, erken aşamadaki ekipleri ve çapraz zincir oluşturan projeleri hızlandırmayı amaçlıyor.

Axelar, LongHash Ventures’ın çok zincirli tezine göre LongHashX Accelerator için doğal bir ekosistem ortağıdır, çünkü program çok zincirli kullanım senaryolarıyla Web3 projelerini hızlandırmayı amaçlar. Axelar, 20’den fazla blok zinciri ekosistemine bağlanır ve dApp kullanıcılarına herhangi bir zincirdeki herhangi bir varlık veya uygulama ile tek bir tıklamayla etkileşim kurma yeteneği verir.

LongHash Ventures CEO’su ve Yönetici Ortağı Emma Cui şunları söyledi:Axelar ağının ilk küresel hızlandırıcısını başlatmak için Axelar Vakfı ile ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Axelar, LongHash Ventures’ın kapsamlı teziyle uyumlu, güvenli bir çok zincirli geleceği sağlamak için gereken altyapıyı sağlar. Çeşitli ekosistemleri kullanmanın modüler yollarını düşünecek ve her zincirin en iyisini ortaya çıkarmak için Axelar’a bağlanacak ve bizi çok zincirli bir dünyaya yaklaştıracak projelere yatırım yapmaktan ve bunları hızlandırmaktan özellikle heyecan duyuyoruz.

Axelar, LongHash Ventures’ın hızlandırıcı programları çalıştırma konusundaki kapsamlı deneyimi nedeniyle, LongHash Ventures ile ortak olmaya karar verdi. Ayrıca LongHash Ventures, Asya Pasifik bölgesinde derin köklere ve ağlara sahiptir ve proje ekiplerine dünya çapında birinci sınıf danışmanlara ve yatırımcılara erişim sağlayabilir.

Axelar Vakfı Kurucu Ortağı Sergey Gorbunov şunları söyledi: “Axelar Hibe Programının başarısı, zincirden bağımsız uygulamalar oluşturmaya küresel ilgiyi göstermiştir. Hem geliştiricilerin hem de yatırımcıların, sonraki yüz milyonlarca kullanıcının katılımına yardımcı olmak ve çok zincirli etkileşimleri basitleştirmek için bu hareketi desteklediğini gördük. Axelar’ın benzersiz güvenliği ve işlevselliği, ekosistemini ileri görüşlü Web3 dApp ekipleri için bir huni haline getirdi. Deneyimli ve iyi bağlantılara sahip bir küresel ortak olarak LongHash Ventures ile bu ekiplerin ilerlemesini hızlandırmayı dört gözle bekliyoruz.

LongHash Ventures, Axelar ağına bağlanan ve geliştiricilerin herhangi bir dApp’te herhangi bir işlevi herhangi bir zincirde çağırmalarını sağlayan Genel Mesaj Geçişi (GMP) işlevselliğinden yararlanan çok zincirli projeleri desteklemeye çalışıyor. Ekipler, GMP’yi kullanarak işlevler ve varlıklar zincirini oluşturan “süper uygulamalar” oluşturarak kullanıcılar için tek tıklamalı bir deneyim oluşturabilir. LongHash Ventures ayrıca depolama, zincir dışı bilgi işlem, jeton likiditesi, NFT madenciliği, gizlilik ve daha fazlası gibi modüler yollarla farklı zincirleri kullanan ekiplerle de ilgilenmektedir.

Axelar, program için seçilen projeleri, çoklu zincire geçmelerine yardımcı olmak için geliştirici ve teknik destek sağlayarak destekleyecek ve kendi özel kullanım durumları için her zincirden en iyi şekilde yararlanmak için modüler uygulamaların olanaklarını keşfedecektir.

LongHashX Accelerator Cohort 10, Web3 Ürün Stratejisi ve Tasarımı, Tokenomics, Yönetişim, Teknik Mentorluk, Topluluk Oluşturma ve Kaynak Yaratma olmak üzere altı modülde bir dizi atölye çalışması ve ocak başı sohbeti içerecektir.

Seçilen projeler, diğer yatırımcılardan fon toplamalarına yardımcı olmak için LongHashX’ten 100.000 dolarlık ön yatırım alacak. LongHashX Accelerator’ın şirket içi girişim kurucuları, kurucuların programın altı modülünde karşılaştıkları zorlukları çözmelerine yardımcı olmak için haftalık bire bir problem çözme oturumları da yürütecek. Halen Ar-Ge aşamasında veya fikir aşamasında olan projelerin de başvuruları teşvik edilmektedir. Bu projeler, Axelar’ın geliştirmenin en erken aşamasını hedefleyen hibe programları için değerlendirilmeye uygundur. Axelar’dan başarıyla hibe alan projeler, LongHashX Accelerator programının ocak başı sohbetlerine katılmaya davet edilecek.

LongHashX Accelerator Cohort 10 için başvurular 11 Kasım 2022’ye kadar açıktır. Programa başvurmak isteyen proje ekipleri bunu yapabilir. burada. LongHashX Accelerator, Axelar Kohortu için 10 proje kabul edecek.

Axelar Hakkında

Axelar, zincirler arası güvenli iletişim sağlar. Bu, dApp kullanıcılarının herhangi bir varlıkla, herhangi bir uygulamayla, herhangi bir zincirdeki tek tıklamayla etkileşime girebileceği anlamına gelir. Bunu Web3 için Stripe olarak düşünebilirsiniz. Geliştiriciler, mesajları yönlendiren ve hisse kanıtı konsensüsü yoluyla ağ güvenliğini sağlayan izinsiz bir ağ üzerinde basit bir API ile etkileşime girer.

Axelar, Dragonfly Capital, Polychain Capital, Coinbase ve Binance gibi üst düzey yatırımcılardan sermaye topladı. Ortaklar arasında Avalanche, Cosmos, Ethereum, Polkadot ve diğerleri gibi büyük hisse kanıtı blok zincirleri bulunur. Axelar’ın ekibi, dağıtılmış sistemler/kriptografi uzmanları ve MIT/Google/Consensys mezunlarından; kurucu ortaklar Sergey Gorbunov ve Georgios Vlachos, Algorand’da kurucu ekip üyeleriydi.

Axelar hakkında daha fazlası: docs.axelar.dev | axelar.network | GitHub | anlaşmazlık | heyecan.

LongHash Ventures Hakkında

LongHash Ventures, Web3 modellerini oluşturmak ve Asya’nın engin potansiyelinden yararlanmak için kurucularla yakın işbirliği içinde olan lider bir Web3 yatırım fonu ve hızlandırıcısıdır. LongHash Ventures, Polkadot, Instadapp, Zapper, Astar ve Balancer dahil olmak üzere 60’tan fazla projeye yatırım yaptı. Projelerinin tokenomik, yönetişim ve topluluklarını geliştirmek için kurucularla işbirliği yapıyoruz.

Asya’nın ilk ve lider Web 3 hızlandırıcısı olarak, LongHashX Hızlandırıcı Polkadot, Algorand, Filecoin ve diğerleri ile son 4 yılda 150 milyon doları aşan 50’den fazla küresel Web3 projesi inşa etmek için ortaklık kurdu. Web’in yeni nesli için büyümeyi hızlandırma misyonumuzu gerçekleştirmeye kararlıyız.

LongHash Ventures, Singapur Para Otoritesi tarafından lisanslanmıştır.

Kişiler

Peng’i söyle, [email protected]