Skip to main content
Kripto Haberleri

AXS, XMR ve diğer 6 altcoin için çıkış zamanı

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Analiz şirketi Santiment’in verilerine göre, blockchain oyunu kripto para birimi Axie Infinity (AXS), veri koruma parası Monero (XMR) ve diğer dört Altcoin ralli yapmaya uygun.

Şirket, AXS ve XMR’ye ek olarak, merkezi olmayan uygulama platformu (DApp) Quantum (QTUM), Web3 odaklı Ankr, Solana tabanlı likidite sağlayıcısı Raydium (RAY) ve rakibi XRP’ye de DigiByte (DGB) odaklanıyor.

“Genellikle, aşağı yönlü tüccarların bir noktada çok açık sattığı en az birkaç kripto para birimi vardır. En son analizimiz, potansiyel fırsatlar için XMR, AXS, QTUM, ANKR, RAY ve DGB’den gelen negatif fonlama oranlarını incelemektedir. “

AXS XMR ve diğer 6 altcoinin kırılma zamanı

Kaynak: mod

Çok fazla açığa satış satıcısı piyasaya girdiğinde ve ardından kitlesel tasfiye reaksiyonunu tetikleyen ve fiyatı yükselten beklenmedik bir ralliyle karşılaştığında kısa süreli bir sıkışma meydana gelir. Şirkete göre, düşüş eğilimi gösteren XMR yatırımcıları, böyle bir senaryonun gerçekleşmesi durumunda kendilerini riske atıyor.

Santiment ayrıca, merkezi olmayan finans sektörünün yeni yılda sağlıklı büyümeye hazır olduğunu söyledi. Şirket, piyasanın çoğu yatay işlem görürken güç gösteren en yükselişli 3 DeFi parasını belirledi.

“DeFi varlıkları 2022’de parlamak için bazı iyi büyüme işaretleri gösteriyor. YFI, UNI ve AAVE şimdiye kadar iyi büyüdü, Pazartesi başlangıçta bir dizi altcoin için iyimser görünüyor. “

eksenler

Kaynak: mod

Yeni bir strateji toplantısında analist Nicholas Merten de bu görüşe katılıyor. Bitcoin’in biraz durgun olduğunu, ancak paranın tamamen piyasadan değil, altcoinlerde hareket ettiğini söyledi. Onu en çok ilgilendiren şey, DeFi’nin ne kadar yıkıcı olabileceği.

2022 listesinde ilk sırada Ethereum tabanlı otomatik değişim Uniswap var ve UNI’nin BTC ticaret çiftindeki faaliyetlerine bakıyor.

“Burada gerçekten sevdiğimiz senaryolardan biri UNI. Temel olarak UNI/BTC, Ekim 2021’den itibaren bu seviyeye geri dönüyor. Mayıs 2021’den itibaren azalan bir direnç çizgisi ve 0,0003219 BTC’lik ortalama destek ile sadece çok önemli seviyedeki desteği değil, aynı zamanda önceki desteği de alabiliyoruz. Ekim / Bakınız Ekim 2020, direnç Ocak 2021.

Direnişe doğru yükselmeye başlıyor ve daha da yükselmeye, bazı kayıpları telafi etmeye ve kuzeye doğru ilerlemeye hazır görünüyor. “

eksenler

Kaynak: Nicholas Merten

UNI şu anda son 24 saatte yaklaşık %2 düşüşle 18.16 dolardan işlem görüyor. Ancak 2 hafta öncesine kıyasla fiyat 15 doların altına çıktı.

Bitcoin de geçen haftanın sonlarında 50.000 $ işaretine hızla geri dönmesine rağmen aynı zaman diliminde benzer şekilde düştü. BTC şu anda 46.475 dolardan işlem görüyor.

DataDash sunucusu, merkezi olmayan finansal platform Aave ile de ilgileniyor.

“Gerçekten heyecan verici olan şey, AAVE’nin bazı ciddi adımlar atmış olmasıdır. Geçen haftalarda zamanın yaklaşık %70’i burada yapıldı.

Fiyat 346.000 satoshi’den yükseldi ve şu anda yaklaşık 600.000 satoshi’ye, özellikle de şu anda 580.000’e yükseliyor.

Bitcoin’e karşı birkaç büyük kırılma, onu Ekim 2021’in başından bu yana görülmeyen seviyelere geri getirerek aylarca kayıplara neden oldu.

Bu, tüm endüstri için bir sonraki atılımın erken bir işaretidir. “

eksenler

Kaynak: Nicholas Merten

Yazma sırasında, AAVE gün içinde yaklaşık %5 düşüşle 262 dolara düştü.

Haberleri takip etmek ve bu makale hakkında yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

evde evde

AZCoin News’e göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telegram kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin