Skip to main content
Kripto Haberleri

Bariyer Kırıcı Pte Ltd İnceleme tarafından Sıcak Patates

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Kripto para dünyası Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile meşgulken, başka bir sanal para birimi türü sessizce popülerlik kazanıyor. Hot Potatoes gibi yenilmez tokenlar (NFT’ler) için büyüleyici uygulama örnekleri sürekli olarak ortaya çıkıyor. Buna karşılık, sanat endüstrisi, oyun endüstrisi ve hatta belirli koşullarda emlak emlak piyasası gibi çeşitli dünya endüstrilerinin geleceği olarak bile selamlanıyorlar!

Bu inceleme, şehirdeki en son NFT koleksiyonuna/oyununa bakacak: Sıcak patatesler. Nasıl çalıştığını, sıcak patateslerin faydalarını ve nasıl satın alınacağını öğrenmek için okumaya devam edin. Lafı fazla uzatmadan Hot Potatoes by Barrier breaker Pte Ltd. hakkında bilmeniz gereken her şeye göz atalım.

Sıcak Patates Nedir?

Hot Potatoes, toplanabilirliği ve değerini birleştiren yenilikçi bir NFT projesidir. NFT koleksiyonları yüksek bahisli bir Play to Win oyununun keyfi, işlevselliği ve rekabet avantajı ile. Sınırlı sayıda üretilen NFT koleksiyonu, pişirip yutmak isteyen nahoş İrlandalı çiftçilerden kurtulurken insanlıkla karşılaşmış ve en tuhaf özelliklerini kazanmış 52.560 türünün tek örneği çılgın patatesten oluşuyor.

Her Hot Potato NFT’nin PotatoVerse için türünün tek örneği bir bileti vardır. Her Hot Potato sahibi, bu kapalı kapılar ardındaki oyun alanında sosyal aktivitelere ve haftalık mikro oyunlara katılabilir. Sonuç olarak, bu onların İrlandalı çiftçilerden kaçma ve tüm tur boyunca erişilebilir olma fırsatlarını artırıyor.

Kötü çiftçiler PotatoVerse’de her HP pişirdiğinde, oyun, kazananlara verilen son ödüle ekleyen, Patates Cennetinin Kalbinde Sıcak Sevinç Kazanı’na 0. X ETH ekler. Ancak, bazen pişmiş bir HP, Patates Cenneti’nden gelen güç sayesinde yeniden doğma ve tekrar özgür olma şansına sahiptir.

Bununla birlikte, kötü İrlandalı çiftçiler çok daha hızlıdır ve yeniden doğma oranından daha hızlı HP’leri yakalayıp pişirebilirler. Buna karşılık, Hot Cauldron of Joy değer kazanmaya devam ettikçe, aynı anda yalnızca birkaç HP erişilebilir olma eğilimindedir. Genel bir kural olarak, her turun sonunda her 1000 Sıcak Patatesten yalnızca biri ücretsiz kalır ve kazanan başına ETH 12’den başlayan büyük final ödüllerinin kazananları olarak ortaya çıkar.

PotatoVerse bir oyun turunda durmayacak. Bunun yerine, ücretsiz HP sayısı yeterince düşük olduğunda veya ücretsiz HP’nin oyu devam ederken turu sona erdirmek için oy verdiğinde sona eren her turda ödüller dağıtmaya ve dağıtmaya devam edecektir. Bu da Sıcak Kazan’ın Sevinç Kazanı içeriklerinin o ana kadar kendi aralarında dağılımına neden olur.

Yol Haritası

Hot Potatoes NFT’leri, blok zinciri ve Web 3.0 uygulamalarının potansiyelinden yararlanan yeni yaratıcı olasılıklar açacak uzun vadeli bir girişimdir. Aşağıdaki yol haritası, her bir dönüm noktasının neyi gerektirdiğini gösterir. Ayrıca, bu projede henüz başlangıç ​​aşamasında olan ve topluluk tarafından kararlaştırılacak olan gelecekteki gelişmeler var.

Hotpotatoes için ön kayıt yapılacaktır. Co web sayfası, genel satış tarihinden iki hafta öncesine kadar veya toplam ön kayıtlı kullanıcı sayısı, halka sunulan maksimum HP’ye eşit olana kadar.

Ön-kayıtlı kullanıcı sayısı çok fazla ise veya ön satışta çıkarılmak üzere talep edilen çok fazla Acılı Patates varsa, ilk gelen alır seçim kriterleri kullanılacaktır. Ön kayıt yaptıran müşterileri, halka açık satıştan bir hafta önce kapalı kapılar ardındaki erken satış etkinliğine katılmalarına izin verecek bir güvenli listeye ekleyecektir. Ön kayıt yaptıran her kullanıcının en fazla 5 Sıcak Patates satın alma hakkı olduğunu unutmayın.

Ayrıca, toplam Hot Patates’in %20’sinin (10.512) ön satıştan önce mevcut olduğunu ve yaratıcılara ait olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak, yaratıcılar ne onlarla ne de ikincil piyasadan edinecekleri PotatoVerse’e erişemezler. Öte yandan, onları OpenSea’deki yaratıcılardan satın alanlar bunları kullanabilir ve PotatoVerse’e erişebilir.

Bu, birincil halka açık satış olayıdır. Burada, ilk gelen, ilk hizmet alır bir ilişkilendirme sistemine göre, mevcut tüm HP’ler basılana kadar herkes sıcak patates.co web sayfasından bir veya daha fazla HP madenciliği yapabilir. HP’lerin %70’i (36.792) halka açık havuzu oluşturan ön satış ve genel satış etkinliklerinde sunulacaktır. Her HP, ETH 0.05’lik bir başlangıç ​​fiyatıyla çıkarılır ve genel halk tarafından bilinir.

Gelecekteki özel sürüm etkinlikleri için bazı HP’ler genel satıştan ve ön satıştan alıkonulacaktır. Bunlar, ek HP enjeksiyonları, hava damlaları veya geliştiricilerin uygun gördüğü başka herhangi bir neden şeklinde olabilir. Ayrıca, orijinal satıştan özel sürüm veya airdrop için %10 (5,256) ayrılmıştır. Bu jetonlar başlangıçta Gezegenlerarası Uzayda mevcuttur ve daha sonra belirli kapsamlar için basılmıştır.

Sıcak Patates NFT’leri nasıl nane yapılır

Bir kullanıcı kendi metamaske cüzdanı genel satışlar veya ön satışlar sırasında bir HP madenciliği yapmak için ana sayfada sağlanan düğme aracılığıyla web sitemize. Bu işlemi tamamladıktan sonra kullanıcı, cüzdanında gösterilecek olan ETH 0.05 için rastgele bir HP delebilir.

Bir meta maske cüzdanını bir OpenSea hesabına bağlayarak veya HP’yi bir OpenSea hesabına bağlı başka bir cüzdana göndererek OpenSea’de HP ticareti yapabilir. OpenSea, HP’nin resmi ikincil pazarıdır. Platform, her satıştan telif ücreti tahsil edilmesini destekler. sonuçta her PotatoVerse turu için mevcut olan son ödül havuzuna eklenir.

OpenSea’de ticareti yapılan her HP’nin PotatoVerse’e katılabileceğini unutmayın. Başka pazarlarda işlem görenlerin yeniden satılıp satın alınması gerekir. Açık deniz PotatoVerse’e katılmaya uygun olmak için.

Çözüm

Henüz gelişiminin ilk aşamalarında olmasına rağmen, Sıcak Patates NFT’leri blok zinciri teknolojisi için bir fırsatlar denizi sağlayan umut verici ve son teknoloji bir projedir. Ek olarak, oyunun mekaniği, sürdürülebilirliği sağlamak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuların azalan bir ödül eğrisi tarafından engellenmeden oyun sürelerinden para kazanmalarını sağlar.

Buna ek olarak, topluluk odaklı oyun, daha keyifli, ilgi çekici ve benzersiz bir ortam yaratarak oyuncunun deneyimlerine sürekli olarak öncelik verir ve tüm bunlara varlıkların gerçek sahipliğini verir.

Açıklama: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce daha fazla araştırma yapmaya teşvik edilir. Ayrıca, Crypto Adventure, sitemizde listelenen, bahsedilen veya bağlantı verilen herhangi bir kripto para projesini desteklemez. Daha fazla bilgi edin

En son makalelerimizle güncel kalın