Skip to main content
Kripto Haberleri

Beklentiler Rekor Olarak Yüksek Koşuyor 1.1 Milyon Shiba Inu Sahipleri ZyCrypto ⋆ 2022’nin Başlarında Kar İçin Istekli

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Reklam


&nBSP

&nbsp

  • Shiba Inu ($SHIB) Kasım ayında 1.000.000 sahip rekorunu resmen kırdı.
  • Whalestats’a göre 25 Kasım’dan bu yana 100.524 tutucu daha kaydedildi
  • Kayıt, Shiba Inu’nun, Shiba Inu’yu daha uzun süre tutmayı planlayan 1.000.000’dan fazla yatırımcının cüzdanlarında bulunduğunu gösteriyor.

Shiba Inu, kendini beğenmiş Dogecoin katili, muazzam bir yıl geçirdi. 2020’deki çıkışından sonra Nisan ayında ilgi odağı olduğundan beri, yeni başlayan köpek temalı meme coin% 65,200,000 kazanç elde etti ve ekim ayında tüm zamanların en yüksek $0,0000862’sine ulaştı ve yavaş yavaş mevcut $0,0000325 fiyat değerine geri tepti. Bu, geçen yıl Shiba Inu’ya yapılan bir dolarlık yatırımın şu anda 650.000 doların üzerinde olacağı anlamına geliyor.

Başarısının çoğu, tanıtım yutturmacasının, kült benzeri bir yatırımcı takibinin ve elit kripto tüccarlarının güçlü hedge temalı etkisinin arkasında yükseldi. Elon Musk, Japon evcil köpeğinin 3 Ekim tweet’inden kısa bir süre sonra Shiba Inu’yu deka-milyar pazar kapağı sınıfına ittiği için hala krediye sahip. Shiba Ordusu hala dünyanın en zengin adamının ve kripto alanının büyük etkileyicisinin dikkatini çekmek için mücadele etse de, 2022 yılında kendi başına kaydettiği bazı önemli başarı dizeleri var.

Landing Coinbase ve 66 Diğer Borsalar

Satış öncesi ve ICO sürecinden sonra, herhangi bir kripto paraya meşruiyet sağlayan en önemli kilometre taşlarından biri, büyük listelerde kabul edilmesidir. 2021 yılında Shib Ordusu, Shiba Inu’yu başarılı bir şekilde ilgiye itti ve dünyanın önde gelen borsaları Coinbase ve Binance dahil olmak üzere 66 farklı borsada 13.

O zamandan beri 550.000’den fazla imza toplayan Robinhood hakkında bir liste kazanma dilekçesinin ardından, hisse senedi alım satım ve yatırım platformunun Shiba Inu’yu Ocak ayında listesine dahil etmek için görüşmelere başladığı söylentileri olgunlaştı.

Bu hareket, eninde sonunda mümkün olursa, özellikle sallanan bir dolara karşı korunmanın yollarını arayan ultra şüpheci wall street yatırımcılarının gözünde Shiba Inu’nun kapağına daha fazla meşruiyet tüyü ekleyecektir.

Reklam


&nBSP

&nbsp

$1’e Giden Yol

Shiba Inu için bir dolara giden yol, iyi niyet ve çok sıkı çalışma ile döşendi. Önümüzdeki yıl, yatırımcılar maddeli ve sorunsuz sürdürülebilirliğe sahip varlıklara istekli hale gelecekler.

Shiba Inu, yatırımları uğruna çalışmaya kararlı olan yutturmaca ve erken alıcıların birliği üzerinde başarılı olmuş olabilir, ancak güçlü bağlılığından köpeklere geçiş yapması ve daha iyi kullanım, ölçeklenebilirlik ve çekici beklentiler için durumu yapması gerekir. Bir dolara ulaşmak için 2022’de %12.000.000 daha değer artışına ihtiyaç duyabileceği öngörülüyor. Oldukça uzun ama oldukça yapılabilir.