Skip to main content
Kripto Haberleri

BendDAO 80 Milyon Dolarlık Yatırım Fonu Kurmayı Önerdi

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

BendDAO, 1 milyar jeton satmak için topluluk onayı arıyor ve böylece kuruluş için bir yan hazine oluşturuyor.
BendDAO 80 Milyon Dolarlık Yatırım Fonu Kurmayı Önerdi

Açık Eylül 19NFT kredi platformu BendDAO, bir kredi oluşturmak için bir teklif sundu. 80 milyon dolarlık faaliyet dışı varlık yatırım fonu.

Hareket, DAO hazinesini çeşitlendirme çabasının bir parçası. Topluluk tarafından onaylanırsa, fon, kuruluşun ikincil bir hazinesi olarak hareket edecek ve kesinti yapacaktır. yatırım tutarının en az %50’si faaliyet dışı varlıklara, yani üretim faaliyetlerinde bulunmayan varlıklara veya işletmenin işlerine dönüştürülür.

BendDAO satmayı teklif ediyor 1 milyar jetontemsil eden Toplam BEND arzının %10’u. Borç verme platformu NFT, fonlama para birimi olarak Ethereum’u (ETH) kullanmayı planlıyor ve hisse başına minimum 100 ETH yatırımı ile para sonrası değerleme elde etmek için. 80 milyon dolarlık fon.

arasında 1 milyar jeton, %60’ı risk sermayedarlarına tahsis edildi. Geri kalan kısım, DAO ve mavi çipli NFT projelerinden yatırımcılar arasında eşit olarak bölünür. Her VC, NFT veya bireysel yatırımcının yalnızca bir fon tarafından satılan tokenlerin maksimum %2’si.

BendDAO 80 Milyon Dolarlık Yatırım Fonu Kurmayı Önerdi

BendDAO, minimum fonların %50’si faaliyet dışı varlıklara yatırım yapmak. DAO bir İkincil hazine için 4/7 çok imzalı cüzdanoluşan 3 topluluk üyesi, 2 VC temsilcisi, Mavi çip projesinden 1 kişive BendDAO’nun 1 kilit üyesi.

Şu anda BendDAO, yatırımcılar için iki token dağıtım seçeneği düşünüyor: Hakediş gerekli değildir, ancak DAO, token satışından üretilen eşdeğer miktarda ETH’yi karlı stake için ETH likidite havuzuna gönderecek; Veya 6 ay için hak talebinde bulunmak ve 2,5 yıl içinde kademeli olarak kilidini açın.

BendDAO, projenin genel NFT pazarındaki gerilemenin ortasında karşılaştığı son zorluklar göz önüne alındığında alt hazinenin gerekli olduğunu düşünüyor. Borçlanma oranlarındaki ani artış, zayıf likidite ve NFT taban fiyatının da sürekli olarak düşmesi nedeniyle bazı borçlular temerrüde düştü.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

harold

CoinCu Haberleri