Skip to main content
Kripto Haberleri

Binance Akıllı Zincirinde (BSC) satın alınabilecek en iyi kripto tokenleri

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Binance Akıllı Zinciri (BSC), geliştiricilere Merkezi Olmayan Uygulamalar veya DApp’ler oluşturmak için ihtiyaç duydukları ekosistemi sağlamak üzere tasarlanmış bir akıllı sözleşme platformudur. BSC, geçtiğimiz yıl boyunca muazzam bir büyüme kaydetti ve bir dizi ilginç projeyi de çekmeye devam ediyor. İşte öne çıkan özelliklerinden bazıları:

  • Binance Akıllı Zinciri, dünyanın en büyük akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’a rakip olmak için düşük gaz ücretleri ve hız kullanmayı umuyor.

  • Zincir, Binance Zinciri’ni (BC) mükemmel ticaret hacmi ve olağanüstü likidite ile tamamlayacak şekilde inşa edilmiştir.

  • Şimdiye kadar, BSC, birçok vaat sunan yeni ve yenilikçi blok zinciri projeleriyle geliştiricileri kendine çekiyor.

Yalnızca Binance Smart zincirine dayalı tokenlere yatırım yapmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki iki seçenek mükemmel olmalıdır:

PancakeSwap (KEK)

PancakeSwap (KEK) kripto yatırımcılarının çok çeşitli varlıkları anında değiş tokuş etmelerini sağlayan bir DeFi otomatik piyasa yapıcı protokolüdür. Platform ayrıca size likidite ve çiftçilik getirileri sağlayarak getiri elde etme şansı verir. 2020’de BSC’de piyasaya sürülmesinden sonra PancakeSwap kelimenin tam anlamıyla patladı.

Veri Kaynağı: Tradingview.com

Platform, BSC’nin misyonu doğrultusunda mükemmel hızlar, güvenli işlemler ve düşük gaz ücretleri sunar. Raporlama sırasında, yerel yönetim belirteci olan CAKE, 12.33 dolara satıyordu. CAKE ayrıca yaklaşık 3,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve piyasa değerine göre ilk 55 kripto varlık arasında yer alıyor.

Venüs (XVS)

Venüs (XVS) algoritmik bir para piyasası protokolü olarak da kullanılabilen sentetik bir stabilcoindir. BSC üzerine inşa edilen platform, kullanıcıların kripto varlıklarını düşük ücretlerle ödünç almalarına ve ödünç vermelerine olanak tanır.

Platform ayrıca size VAI sabit paraları basma şansı verir. Basın zamanında, Venüs yerel yönetim tokeni XVS 15.74 dolardan satıyordu. Jeton ayrıca yaklaşık 186 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti.