Skip to main content
Kripto Haberleri

Binance Coin fiyat analizi: BNB neden artıyor?

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Binance Coin fiyatı, kripto para birimleri toparlandıkça son birkaç gün içinde güçlü bir toparlanma sergiledi. BNB coin, bu yılın 11 Kasım’ından bu yana en yüksek seviye olan 300$’a yükseldi. Bu ayın en düşük seviyesinden %18’in üzerinde yükseldi.

BNB parası neden ralli yapıyor?

BNB Parası dünyanın en popüler akıllı zincirlerinden biri olan Binance Akıllı Zincir ekosisteminin yerel madeni parasıdır. Akıllı sözleşme platformu, Bitgert, Venus ve PancakeSwap gibi sektördeki en iyi bilinen oyunculardan bazılarını oluşturmak için kullanıldı.

BNB Smart Chain, Ethereum’dan sonra dünyanın en büyük ikinci akıllı zincir platformudur. DeFi Llama, ağ üzerinde oluşturulmuş 502 DeFi uygulamasını izler. Bu uygulamaların kilitli toplam değeri 7,5 milyar doların üzerindedir. Ayrıca, Ethereum’un 89 milyar $ ve Tron’un 32 milyar $’ına kıyasla 10.52 milyar $ değerinde ahıra sahiptir.

Binance’teki en büyük DeFi uygulamalarından bazıları PancakeSwap, Venus, Alpaca Finance ve BiSwap’tir. Yine de, PancakeSwap %51 pazar hakimiyetine sahip ve bu da onu ağın ana itici gücü yapıyor. BNB Zinciri ayrıca NFT, oyun ve metaverse endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

BNB koinin son birkaç gün içinde neden güçlü bir toparlanma gösterdiği belli değil. Muhtemel bir sebep, DeFi TVL’sinin son 24 saatte %6’dan fazla artmasıdır. Diğer bir neden de, yatırımcıların kripto para birkaç ayın en düşük seviyesine düştükten sonra basitçe düşüşü satın almalarıdır.

Bu arada, yatırımcılar arasında Binance’in Genesis ve FTX gibi parçalanmayacak güvenli bir ekosistem olduğu algısı var.

Bir başka olası sebep de bunun ölü kedi sıçraması olabileceğidir. Fiyat eylemi analizinde, bir varlık düştükten sonra keskin bir şekilde yükseldiğinde ölü kedi sıçraması gerçekleşir.

Binance Coin fiyat tahmini

                TradingView’e göre Binance Coin tablosu

Dört saatlik grafik ayrıca,Binance Coin fiyatı bir geri dönüş düzenledi. Mavi renkte gösterildiği gibi, madeni para düşen bir kama deseni oluşturuyor. Fiyat eylem analizinde, bu model genellikle en doğru yükseliş işaretlerinden biridir. Madeni para, 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkarken, Stokastik Osilatör aşırı alım seviyesinin üzerine çıktı.

Bu nedenle, alıcılar 325 doları kilit direnci hedefledikçe kripto paranın yükselmeye devam etme olasılığı var. Aynı zamanda, 275 doları yeniden test etmek de mümkün.

Binance Coin nasıl alınır

eToro

eToro, kripto/fiat ve kripto/kripto çiftlerinin yanı sıra Bitcoin, XRP ve diğerleri gibi çok çeşitli kriptolar sunar. eToro kullanıcıları diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir, onlardan öğrenebilir ve kopyalayabilir veya onlar tarafından kopyalanabilir.

        Bugün eToro ile BNB satın alın      
    <button class="flex items-center mt-2 text-sm text-gray-600 focus:o-outline-none" data-tooltip="Cryptoasset investing is unregulated in some EU countries. No consumer protection. Your capital is at risk.">
    <span class="border-b border-gray-600 border-dotted">Feragatname</span>
    <span class="ml-1">    </span>
  </button>
</p><h3>

Binance</h3>

<p>Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz 600'ün üzerinde çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance aynı zamanda düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının faydalanabileceği çok sayıda işlem seçeneği ile bilinir; eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.


        Binance ile bugün BNB satın alın      

Binance Coin sonrası fiyat analizi: İşte BNB’nin yükselmesinin nedeni CoinJournal’da ilk sırada yer aldı.