Skip to main content
Kripto Haberleri

Binance, Solana Zincirinde USDC Para Yatırma Hizmetini Yeniden Açıyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Binance’in, Solana zincirindeki USDC ve USDT mevduatlarını “hiçbir açıklama yapmadan” aniden durdurmasının ardından, dahili bir inceleme ve incelemenin ardından hizmeti yeniden açtığı bildirildi.
Binance

Resmi duyuruya göre, Binance, dahili inceleme ve gözden geçirme sonrasında USDC (SOL) para yatırma hizmetini yeniden açtığını duyurdu..

17 Kasım’ın başlarında, Solana zincirindeki USDC ve USDT mevduat işini bir sonraki bildirime kadar askıya aldı ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak bunları değiştirme veya değiştirme veya bu bildirimi herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın iptal etme hakkına sahip olduklarını ekledi.

Kripto para birimi SOLANA, günlük ticarette yaklaşık %5 düştü ve kripto borsaları Binance ve OKX’in USDC (SOL) ve USDT (SOL) mevduatlarının geçici olarak askıya alındığını açıklamasının ardından düşüş hızı hızlanıyor.

On-chain verilerine göre, Solana-USDC’nin arzı, Solana-USDT’nin arzından %62 daha fazla. Solana’da dolaşan toplam USDC miktarı 5 milyar USDC’ye (5 milyar $) veya tokenin toplam piyasa değerinin %11’ine denk geliyor.

USDC

Hareket, USDC ve USDT’nin yakın zamanda Crypto.com tarafından Solana para yatırma ve çekme işlemleri için askıya alınmasından sonra geldi. Crypto.com bu karar için son endüstri olaylarını gösterdi.

Olumlu haber almak, SOL 24 saatte %15’ten fazla değer kazandı ve şu anda 13,11 dolardan işlem görüyor..

Sol
24h SOL fiyat tablosu. Kaynak: Coincu.com

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

CoinCu Haberler