Skip to main content
Kripto Haberleri

Binance.US, Siyasi Eylem Komitesi Kurarak Siyasete Karışıyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Binance, FTX’in yerine kendi siyasi eylem komitesi (PAC) Binance.US Innovation PAC’ı kurarak ulusal siyasete katılmaktan vazgeçmeye karar verdi.
Binance.US

CoinDesk’e göre, ABD siyasetinin olmaması kampanya sponsorları Sam Bankman-Fried ve FTX meslektaşlarına bağlanıyor. Rakibi Binance US, kendi siyasi eylem komitesini oluşturmak için uygun anı seçti. Binance.US Innovation PACve kripto endüstrisindeki siyasi katılımın boşluğunu doldurun.

Ne ABD siyasetiyle ilgilenen resmi sayman Krishna Juvvadi ne de şirket sözcüsü yeni siyasi girişimle ilgili yorumlara hemen yanıt vermedi.

Binance.US PAC, bu ayki kongre seçimleri yatışırken başlatıldı, yani Beyaz Saray yarışı da dahil olmak üzere bir sonraki federal seçimlere hazırlanmak için tam iki yılı var. Bu arada, daha genel endüstri PAC GMI, son seçimlerde bir miktar siyasi başarı elde etti.

resim 1787

Bundan önce, Texas’ı bitcoin, blockchain ve dijital varlık endüstrisinde küresel bir lider yapmak için çalışan bir endüstri derneği olan Texas Blockchain Council (TBC), bugün Binance.US’nin TBC’ye katıldığını duyurdu.

Bir Stratejik Ortak Üyesi olarak Binance.US, TBC’nin Teksas’taki ve ulusal düzeydeki hükümet yetkilileriyle savunuculuk ve eğitim çabalarını destekleyecek ve eyaletteki kamu politikasının ilerlemesine yardımcı olacaktır. Bitcoin için en iyi durum.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

Coincu Haberler