Skip to main content
Kripto Haberleri

Binance ve FTX, Yaklaşık 50 Milyon Dolarlık Bir Teklifle Voyager İçin Yarışıyor

Yazan Eylül 21st, 2022Yorum Yazılmamış

Şu anda Binance ve FTX hala sorunlu kripto şirketi Voyager’ın varlıklarını satın almak istiyor. Her iki tarafın da teklifi 50 milyon dolar aralığında, Binance şu anda FTX’ten daha yüksek bir teklife sahip. Voyager henüz herhangi bir teklifi kabul etmedi.

Daha önceki bir Coincu News makalesinde bahsedildiği gibi, Binance ve FTX, sorunlu kripto şirketi Voyager’ın varlıklarını geri almak için çalışıyor.

Voyager’dan yapılan açıklamaya göre, Voyager’ın mülkü için teklif 6 Eylül’de yapılacak iflas davası yoluyla gerçekleşen bir satışta. Bir açık artırma olan CoinMarketCap’e göre, bir kazanan seçmek gerekirse, 29 Eylül’de gerçekleşecek.

Binance ve FTX, yaklaşık 50 milyon dolarlık en yüksek teklifleri verdi Wall Street Journal’a konuşan konuyla ilgili kaynaklara göre, temerrüde düşen kripto borç veren Voyager Digital’in varlıkları için.

Bundan kısa bir süre önce, FTX, Voyager Digital’in varlık alımlarında öncülük etti. Ancak, WSJ raporuna göre, şu anda milyarder CZ borsası FTX’ten daha yüksek bir teklif veriyor. Ve şimdiye kadar, tekliflerin hiçbiri onaylanmadı.

Binance ve FTX henüz konuyla ilgili yorum yapmadı.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

tilki

CoinCu Haberleri