Skip to main content
Kripto Haberleri

Binance Yeni Bir Altcoin Listeler! Fiyat Artışları

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Popüler kripto para borsası Binance bugün yeni bir duyuru yayınladı. Yayınlanan bu duyuruda Binance’in resmi web sitesinde, borsanın gün içinde yeni bir altcoin listeleneceği belirtildi.

İşte detaylar Binance’in yeni liste.

Binance Yeni Bir Altcoin Listeler

Binancepiyasa hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan borsa, bugün resmi web sitesinde yeni bir duyuru yayınladı. Bu duyuruya göre Binance, popüler kripto para borsası joe (JOE) listeleyecek bugün saat 14:00’te.

Borsadan yapılan açıklamaya göre, kullanıcılar 28.12.2021 tarihinde para yatırmaya başlayabilecek, para çekme işlemleri ise 29.12.2021 tarihinde açılacak.

Borsadan yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

Binance JOE (JOE) ve JOE/BTC, JOE/BUSD ve JOE/USDT işlem çiftleri için 2021-12-28 11:00 (UTC) açık alım satımlarını listeleyecektir. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık için JOE’yu yatırmaya başlayabilirler. JOE için para çekme işlemleri 2021-12-29 saat 11:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir zamandır. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilir.”

Fiyat Artışları

Duyurudan hemen sonra Binance, JOE fiyatı artmaya başladı. Öyle ki, CoinMarketCap verilerine göre, JOE duyurudan hemen önce 2.17 dolardan işlem yaparken, 2.51 dolara yükseldikten sonra Binance %6’luk bir artışla listeyi duyurdu.

Yazının yazıldığı saat itibariyle JOE artmaya devam ediyor ve CoinMarketCap verilerine göre %5.74 artışla 2.52 dolardan işlem yapmaya devam ediyor.

JOE nedir?

Joe coin, 0xMurloc ve Cryptofish tarafından 2021’in ortalarında piyasaya sürüldü. Ayrıca, lansmanından bu yana, platform 4 milyar doların üzerinde varlık çekti ve dünyanın en tanınmış yatırımcılarından destek aldı.

JOE, Avalanche’daki Merkezi Olmayan Borsa (DEX) TraderJoe’nun platform belirtecidir. TraderJoe ayrıca BankerJoe aracılığıyla borç verme ve ödünç alma hizmetleri sunmaktadır. JOE belirteci, protokol ücretlerini almak ve yönetim önerilerini oylamak için bahis yapılabilir.